Od dziś w Lidl-u możesz kupić wycieczki krajowe i zagraniczne

Redakcja PR - 12.09.2017
276

Od dziś w Lidl-u możesz kupić wycieczki krajowe i zagraniczne

Specjalnie z myślą o klientach, którzy poszukują egzotycznych podróży, unikalnych wypraw i wyjątkowych przeżyć Lidl Polska uruchamia nową usługę Lidl Podróże. W katalogu sieci znajdą się zarówno wycieczki krajowe, jak i zagraniczne. Oprócz tradycyjnych form wypoczynku, w ofercie będzie można znaleźć również niebanalne „wyjazdy z pomysłem” a wszystko to w atrakcyjnych, bardzo korzystnych cenach.

lidl podróże1

Świat od kuchni

Sieć Lidl jest obecna na światowym rynku turystycznym od ponad 10 lat, teraz usługa ta będzie dostępna także w Polsce. W ofercie, oprócz tradycyjnych wycieczek, takich jak np. zwiedzanie, wypoczynek czy „city break” znajdą się także inspirujące wyprawy, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

„Do tej pory gwarantowaliśmy dostęp do kuchni świata, a teraz postanowiliśmy zaproponować klientom ciekawe doświadczenia i poznawanie świata „od kuchni”, stąd pomysł na wprowadzenie konceptu Lidl Podróże. Różnorodność wycieczek to niejedyna rzecz, która nas wyróżnia. Marka Lidl Podróże została stworzona z zespołem ekspertów z różnych biur podróży, którzy dbają o jakość oferowanych wycieczek – proponujemy  zarówno egzotyczne kierunki jak i podróże w piękne zakątki Polski – a wszystko to w konkurencyjnych cenach” – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska

Podróżuj z nami!

Lidl nawiązał współpracę m.in. z polskimi biurami podróży, takimi jak Rainbow, Volare Travel, Prestige Tours czy Unique Moments. Nowe oferty będą pojawiać się w katalogu co dwa tygodnie, co pozwoli każdemu znaleźć wymarzoną wycieczkę nie tylko w okresie wakacyjnym, ale i przez cały rok. Katalogi będą dostępne zarówno na stronie internetowej, jak i w wersji drukowanej w sklepach. Ofertę kupować będzie można w dogodny dla klientów sposób – on-line (www.lidl-podroze.pl) oraz za pośrednictwem infolinii, aby zapewnić dostęp do niej wszystkim zainteresowanym klientom. Lidl Podróże to nie tylko niezwykłe i ciekawe wycieczki, ale także najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz sprawdzeni dostawcy. W ofercie sieci Lidl Podróże dostępne będą jedynie obiekty hotelarskie, które zostały sprawdzone przez pracowników lub dostawców Lidl Podróże. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku samego przejazdu czy przelotu. Lidl korzysta jedynie z najnowocześniejszych autokarów oraz jedynie sprawdzonych przewoźników lotniczych omijając szerokim łukiem linie lotnicze umieszczone na tzw. „czarnej liście” linii lotniczych prowadzonej przez Komisję Europejską.

Promocja polskich regionów

Warto podkreślić, że w każdym z państw, w którym Lidl wprowadził do sprzedaży usługi turystyczne, wzrastało znaczenie turystyki regionalnej. Lidl Polska, poprzez oferowanie szerokiej i niestandardowej oferty turystycznej zamierza zachęcać Polaków do częstszego podróżowania, co skutkować będzie pozytywnym wpływem na polską gospodarkę – szczególnie na polskie hotele, obiekty turystyczne, SPA, restauracje. Mając za partnerów inne kraje, Lidl Polska jest  w stanie rekomendować polskie produkty turystyczne do innych krajów, podobnie zresztą jak robimy to od lat z polską żywnością. W ten sposób zamierza popularyzować Polskę jako atrakcyjny turystycznie region Europy.

Wśród naszych wyróżników jest także bogaty pakiet wycieczek po Polsce, pozwalających na poznanie różnych regionów kraju – od morza po Tatry. Naszym celem jest upowszechnienie i promocja turystyki w Polsce co przełoży się na  wzrost przychodów dla polskich gmin, miast              i miasteczek ” – zaznacza Aleksandra Robaszkiewicz

Pierwszy katalog Lidl Podróże pojawi się na rynku 12 września. W ofercie znajdzie się mnóstwo różnych wycieczek, w tym m.in.: Seszele, Malediwy, Senegal, Wyspy Kanaryjskie, Włoskie Alpy dla narciarzy oraz regionalne polskie SPA. Najtańsza znajdująca się w pierwszej gazetce oferta kosztować będzie 309 zł – jest to  weekend w 4-gwiazdkowym Hotelu  Belweder w Zakopanem, natomiast najdroższa oferta to wyprawa na Kilimandżaro za 10 999 zł.

Comments

comments

276
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...