Obrazy poezją inspirowane, czyli wernisaż prac młodych warszawiaków w Galerii Młociny

Informacja Prasowa - 24.11.2021
79

Obrazy poezją inspirowane, czyli wernisaż prac młodych warszawiaków w Galerii Młociny

Obrazy poezją inspirowane, czyli wernisaż prac młodych warszawiaków w Galerii Młociny

Już 25 listopada o godzinie 10:00 w Hali Hutnik – industrialnej przestrzeni Galerii Młociny, odbędzie się wręczenie nagród w ramach konkursu „Obrazy poezją inspirowane” organizowanego m.in. przez Burmistrza Dzielnicy Bielany oraz trzy bielańskie przedszkola. Wszystkie zaprezentowane prace autorstwa najmłodszych będzie można podziwiać aż do 6 grudnia. Wernisaż jest kolejnym efektem współpracy centrum handlowego z Urzędem Dzielnicy Bielany.

Galeria Młociny poprzez regularną współpracę z Urzędem Dzielnicy Bielany udowadnia, że jest nie tylko miejscem handlu, ale i życia społecznego. Obiekt wspiera potrzebujących, finansuje inwestycje na terenie dzielnicy, a także organizuje liczne inicjatywy społeczne. Tym razem w Hali Hutnik – industrialnej przestrzeni Galerii Młociny, odbędą się wręczenie nagród oraz podsumowanie konkursu organizowanego przez Burmistrza Dzielnicy Bielany, Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Bielany, a także bielańskie przedszkola: Przedszkole nr 421, Przedszkole nr 346 „Pod Kasztanem” oraz Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 „Kota Filemona”. O tym, które prace zwyciężyły, zainteresowani przekonają się już 25 listopada o godzinie 10:00, natomiast wszystkie prace uczestników konkursu będzie można podziwiać przez niespełna 2 tygodnie w obiekcie.

Cieszymy się, że możemy stale angażować się w życie dzielnicy. Chcemy, aby w pamięci naszych sąsiadów – tych bliższych, ale również i dalszych, utkwiło przekonanie, że jesteśmy otwarci na wiele form współpracy. W ubiegły weekend gościliśmy studentów Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji z akcją Skonsultuj z Farmaceutą, a tym razem będzie nam równie miło gościć uczniów bielańskich przedszkoli – komentuje Emilia Szkudlarek, Senior Marketing Manager Galerii Młociny.

Chcieliśmy pokazać naszej bielańskiej społeczności i nie tylko, jak bardzo uzdolnione mamy dzieci w bielańskich przedszkolach – mówi Danuta Skalska, Dyrektor Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 „Kota Filemona”.

Bardzo się cieszę, że prace naszych przedszkolaków zaprezentowane zostaną właśnie w Galerii Młociny, a tym samym będą podziwiane przez szerokie grono klientów obiektu. Jesteśmy również wdzięczni za upominki, które centrum handlowe przekazało uczestnikom konkursu – dodaje Anna Szymanek, współorganizator konkursu oraz Dyrektor Przedszkola nr 421.

Więcej informacji na temat atrakcji i inicjatyw organizowanych w Galerii Młociny znajduje się na stronie www.galeriamlociny.pl.

Unikalny dobór najemców, największa strefa gastronomiczno-rozrywkowa w Polsce i nowatorsko zaprojektowane wnętrza czynią Galerię Młociny wyjątkową destynacją na handlowej mapie Warszawy. Ten wielofunkcyjny obiekt usytuowany na Bielanach, w pobliżu węzła komunikacyjnego obsługującego 24 miliony pasażerów rocznie, oferuje 85 000 mkw. powierzchni handlowej, która mieści ponad 200 sklepów i blisko 50 restauracji oraz kawiarni. Jest to też miejsce debiutu wielu marek modowych i konceptów gastronomicznych na rynku polskim.

Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście do projektowania miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Hala Hutnik to bogata oferta gastronomiczna obejmująca zarówno znane, sieciowe restauracje, jak i lokalne i unikatowe koncepty. Architekci z renomowanego studia Broadway Malyan przenieśli na Bielany atmosferę przytulnych knajpek, ulicznej kuchni i swobodnego jedzenia na mieście, a także posiłków na świeżym powietrzu, wśród zieleni. To pierwszy tego typu koncept w Polsce. Ofertę Galerii Młociny uzupełniają wielosalowe kino wyposażone w fotele VIP, dwupoziomowy klub fitness Zdrofit, kręgielnia, centrum medyczne i miejsca zabaw dla dzieci.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza zarządza nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiadała za proces deweloperski i najem.

Comments

comments

79
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...