Obido „Wschodzącą Gwiazdą” biznesu

Informacja Prasowa - 29.10.2019
53

Obido „Wschodzącą Gwiazdą” biznesu

Obido zostało laureatem 20. edycji prestiżowego rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej przygotowywanego przed firmę Deloitte. Krakowska spółka znalazła się w kategorii młodych firm „Wschodzące Gwiazdy”.

Obido, największa platforma klientów rynku deweloperskiego oferująca kompleksową pomoc w poszukiwaniu mieszkania, nie zwalnia tempa. W ostatnich miesiącach spółka rozszerzyła działalność o rynek trójmiejski, wdrożyła rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji, a finalnie została doceniona na arenie międzynarodowej. Obido znalazło się w gronie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej wg rankingu firmy Deloitte.

Ranking „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe” prezentuje młode innowacyjne firmy z szeroko pojętej branży technologicznej, których dochody rosną najszybciej. Obido zostało zakwalifikowane do kategorii „Rising Stars” (ang: „Wschodzące Gwiazdy”), gdzie znalazły się spółki działające na rynku co najmniej od trzech lat. W tym zaszczytnym zestawieniu obido sklasyfikowano na 17. pozycji ze wzrostem przychodów w badanym okresie (2016-2018) na poziomie 523 procent. W tym samym czasie wartość rekomendacji przekazanych użytkownikom wzrosła z 79 tys. zł do niemal 1,4 mln zł. Dynamicznie rośnie też liczba aktywnych użytkowników. W 2016 r. było to 3,2 tys. osób, a dziś przekracza 27 tys.

– To dla nas ogromne i bardzo prestiżowe wyróżnienie, ale i okazja do zatrzymania się na chwilę i skierowania słów podziękowania do osób, bez których nie byłoby to możliwe. Dziękujemy przede wszystkim każdemu pracownikowi obido, vuel, obido finanse oraz 3d estate. Dziękujemy za Wasz codzienny wysiłek, determinację i opór w dążeniu do celu. Bez Was ten sukces nie byłby możliwy – mówią jednym głosem Marian Bruliński i Paweł Gniadkowski, założyciele obido.

 

– Dziękujemy też naszym inwestorom. Za wiarę, wsparcie i motywację do działania przez te wszystkie lata. Dobre słowa kierujemy też do deweloperów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i zdecydowali się na współpracę z nami oraz organizacje, które przyjęły nas do swojego grona: Polski Związek Firm Deweloperskich i Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Współpraca z Państwem pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby deweloperów i tworzyć lepszy produkt – dodają Bruliński i Gniadkowski.

 

Do rankingu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej zgłosiło się w tym roku ponad 300 spółek z różnych krajów, prawie 100 z nich pochodzi z Polski.

Obido.pl to największa platforma klientów rynku deweloperskiego. Oferuje kompleksową pomoc w poszukiwaniu mieszkania bez żadnych opłat ze strony klienta. Zespół konsultantów oraz zaawansowane algorytmy pomagają klientom znaleźć mieszkanie jak najlepiej spełniające ich oczekiwania. Platforma wyróżnia się też technologią 3d, która pozwala każdemu użytkownikowi zobaczyć na własne oczy mieszkanie zanim podejmie decyzję o zakupie.

Comments

comments

53
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...