O życiu bez barier, wsparciu i domowej pielęgnacji w drugim numerze kwartalnika „Opiekun”

Informacja Prasowa - 06.02.2018
16

O życiu bez barier, wsparciu i domowej pielęgnacji w drugim numerze kwartalnika „Opiekun”

 6 lutego br. na rynku pojawił się drugi numer kwartalnika „Opiekun” – pisma skierowanego do osób, które na stałe opiekują się bliskimi. W wydaniu czytelnicy znajdą m.in. rozmowę z Anną Dymną o pracy z niepełnosprawnymi oraz raport dotyczący prywatnych domów opieki.

Ponadto w numerze znajdzie się również wademekum opieki nad osobą poruszającą się na wózku, m.in. jak wybrać wózek, jak dostosować do niego pomieszczenia i jak wybudować dla niego podjazd. Czytelnicy dowiedzą się, jak dbać o osobę cierpiącą na inkontynencję, jak wybrać najwygodniejszą protezę zębową i jak pielęgnować osobę leżącą bez użycia wody. Redakcja podpowie, kiedy wybrać tzw. „osiedle senioralne”, czyli lokum stworzone z myślą o osobach w podeszłym wieku, gdzie szukać grup wsparcia dla opiekunów, jak wybrać telefon komórkowy dla seniora i jak uzyskać rentę dla osób niezdolnych do pracy.

W wydaniu pojawią się również rozmowy: z dr Anną Torbus o opiece geriatrycznej i z dr Elżbietą Szwałkiewicz o trudnych rozmowach z bliskimi, a także obszerny list czytelnika chorego na stwardnienie zanikowe boczne na temat relacji z osobami, które się nim opiekują.

Kwartalnik w cenie 9,99 zł i w objętości 116 stron będzie dostępny na rynku przez trzy miesiące. Partnerem tytułu jest firma SENI.

Comments

comments

16
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...