Nowy wymiar zabawy z Minecraft Earth i figurkami doładowującymi od Mattel

Jerzy Ciszewski - 02.07.2020
295

Nowy wymiar zabawy z Minecraft Earth i figurkami doładowującymi od Mattel

Nowy wymiar zabawy z Minecraft Earth i figurkami doładowującymi od Mattel

 Mattel, światowy producent gier i zabawek, wprowadził do swojej oferty minifigurki doładowujące Minecraft Earth. Wprowadzeniu produktów na rynek polski towarzyszy kampania w social mediach.

Minecraft Earth to nowa aplikacja mobilna, która wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną i pozwala przenieść świat gry do świata rzeczywistego. Fani gry mogą teraz przeżywać przygody, tworzyć budowle i podziwiać je w pełnej skali i prawdziwym świecie. To jednak nie wszystko. Dzięki minifigurkom doładowującym od Mattel, gracze zyskują dodatkowe doładowania, które urozmaicają rozgrywkę i dają nowe możliwości w różnych trybach gry. Figurki nawiązują do kultowych postaci Minecraft i mają wbudowane chipy NFC, które aktywują się po zeskanowaniu urządzeniem mobilnym. W kolekcji znajduje się 20 figurek, a wśród nich kutlowy Creeper, Alex, czy Steve. To pierwsze tego typu figurki na rynku, dedykowane grze Minecraft Earth.

Kampania minifigurek doładowujących Minecraft Earth wystartowała 23 czerwca 2020 i potrwa przez miesiąc. Działania obejmują kampanię digitalową, w tym aktywacje z twórcami internetowymi związanymi z grą. Nowe możliwości gry z użyciem minifigurek zaprezentowali zagorzali gracze: Jan Dąbrowski, Szymeq Minecraft, Yoshihito Mayoshe.

Za kampanię odpowiada butik kreatywny COOLLECTIVE.

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=62pCht6PVzA

Comments

comments

295
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...