Nowy technologiczny podcast Polityki Insight

Informacja Prasowa - 09.01.2020
96

Nowy technologiczny podcast Polityki Insight

Centrum analityczne Polityka Insight startuje z nowym cyklem podcastów „Przyszłość jest dziś”, w którym omawiane będą najciekawsze tematy związane z technologią i jej wpływem na codzienne życie. Partnerem cyklu jest Orange Polska.

Podcast „Przyszłość jest dziś” prowadzą analitycy Polityki Insight, Marek Świerczyński i Karol Tokarczyk. Audycja będzie publikowana w co drugi czwartek, pierwsze dwa odcinki dostępne są od 9 stycznia.

 

– Naszymi gośćmi są eksperci i politycy, naukowcy i przedsiębiorcy. Wspólnie zastanawiamy się jak sztuczna inteligencja, roboty, drony, biometryka czy internet rzeczy zmieniają społeczeństwo i nas samych – mówi Andrzej Bobiński, dyrektor zarządzający Polityki Insight. Zaczynamy od miniserialu o AI, gdzie przybliżamy to mgliste pojęcie, przyglądamy się też praktycznym zastosowaniom sztucznej inteligencji w handlu, energetyce czy administracji publicznej – dodaje Bobiński.

 

Polityka Insight od 2017 r. tworzy podcasty, które skupiają się na najważniejszych wydarzeniach politycznych, gospodarczych i międzynarodowych. Obecnie publikowane są: podcast energetyczny „Energia do Zmiany”, podcast wyborczy „Duży Pałac”, audycja technologiczna „Przyszłość jest dziś” oraz piątkowy program główny Polityki Insight. Podcastów Polityki Insight można słuchać na kilkunastu platformach, m.in. iTunes, Spotify, SoundCloud, Google Podcasts  i TOK FM.

Polityka Insight, platforma wiedzy dla liderów biznesu, decydentów politycznych i dyplomatów, działa od sześciu lat i ma trzy linie biznesowe: wydaje serwisy analityczne dostępne w abonamencie (PI Premium, PI Energy oraz PI Finance), przygotowuje raporty, prezentacje i szkolenia na zlecenie firm, administracji publicznej i organizacji międzynarodowych oraz organizuje debaty tematyczne i konferencje.

Podcast Przyszłość jest dziś:

SoundCloud: https://soundcloud.com/przyszloscjestdzis

Spotify: http://bit.ly/PI_PJD

iTunes: https://apple.co/2N7pef6

Comments

comments

96
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...