Nowy team kreatywny w LoveBrands Relations!

Informacja Prasowa - 10.09.2020
139

Nowy team kreatywny w LoveBrands Relations!

Nowy team kreatywny w LoveBrands Relations!

Do Agencji LoveBrands Relations dołączyła Agnieszka Prokopowicz i Piotr Widła tworząc zespół kreatywny. Będą odpowiedzialni za nowe projekty powstające w firmie oraz wsparcie obecnych realizacji pod kątem kreatywnym i contentowym.

Robimy kolejny krok do przodu. Bardzo dynamicznie się rozwijamy, a zakres naszych kompetencji systematycznie się poszerza. Dlatego też wychodzimy naprzeciwko wyzwaniom i rozwijamy strukturę organizacyjną firmy, tym razem o nowy zespół: team kreatywno – contentowy, który tworzą Agnieszka i Piotr. Oboje wnoszą w przestrzeń naszej firmy swoje bogate doświadczenie zawodowe, otwartość na zmiany, elastyczność i niezwykłą kreatywność tłumaczy Dorota Bieniek-Kaska, prezes zarządu LoveBrands Relations.

Agnieszka Prokopowicz ma wieloletnie, bogate doświadczenie dziennikarskie. Zarządzała zespołem programu „Kawa czy herbata” w TVP 1 w latach 2012-2014. Współtworzyła program filmowy „Weekendowy magazyn filmowy”, była też współprowadzącą w „Kinorozmównicy” i „Kinematografie”. Pracowała też jako dziennikarka i redaktor w wydawnictwach: Bauer, Edipresse, Zwierciadło, Multico i Burda Media. Współpracowała z rozgłośnią RMF. Kocha kino, prowadzi swojego bloga o tematyce urodowej bellateca.pl, robi szkolenia z wystąpień publicznych i dress code. W LoveBrands Relations zajmie stanowisko Creative & Content Manager’a i będzie odpowiedzialna zarówno za kreowanie nowych projektów, jak i za wprowadzenie na rynek nowego serwisu internetowego, który przygotowuje LoveBrands Relations w ramach autorskich projektów komunikacyjnych.
Agnieszka Prokopowicz

Agnieszka Prokopowicz

Piotr Widła doświadczenie zdobywał m. in. we współpracy z New Reality Studio, Miastem Kraków oraz pracując jako freelancer. Z LoveBrands Relations współpracuje projektowo już od roku. Od września zajął stanowisko: Creative Graphic Designer. Lubi sztukę i architekturę. Po godzinach rysuje ręcznie grafiki przedstawiające miasta, budynki oraz ich przekroje. Tworzy brandy dla nowych marek, zajmuje się wzornictwem. Jest początkującym Motion Designerem. Kocha duże miasta, kamienice, drapacze chmur, nowoczesną architekturę, art deco, dzieła Hieronima Boscha, Beksińskiego oraz Aiwasowskiego.
Piotr Widła

Piotr Widła

Nowy zespół kreatywny to odpowiedź na kolejne wyzwania i projekty, które już wkrótce zamierza wprowadzić na rynek LoveBrands Relations. Nowe doświadczenia? Nowe kompetencje? Użycie zdobytych doświadczeń na innym polu? To wspaniała droga rozwoju! Do tej pory współpracowałam z kilkoma agencjami przy różnych projektach, teraz zanurzam się w przestrzeń LoveBrands Relations całkowicie. Mamy wiele do zaoferowania sobie nawzajem. Będzie się działo – mówi Agnieszka Prokopowicz.

Z LoveBrands Relations pracuję już od ponad roku. Znamy się i lubimy. Dla mnie praca w zespole kreatywnym to szansa na poszerzenie umiejętności i pełne uczestnictwo w projektach powstających w agencji. Mamy ogromne i ciekawe plany do zrealizowania i już się cieszę, że jestem ich częścią – dodaje Piotr Widła.

Comments

comments

139
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...