Nowy team kreatywny w Deloitte Digital

Redakcja PR - 07.09.2017
113

Nowy team kreatywny w Deloitte Digital

Do działu kreacji w Deloitte Digital dołączył nowy team kreatywny. Ewa Juszczuk (art director) oraz Marcin Rychlik (copywriter) będą odpowiedzialni za tworzenie konceptów kreatywnych dla klientów agencji.

Ewa Juszczuk i Marcin Rychlik jako team pracowali razem przez ponad cztery lata w agencjach Grey oraz GPD. Są autorami kampanii m.in. dla Grolscha, Frisco, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Della, Milki czy Lubelli. Marcin jest także jednym z autorów ostatnio nagrodzonej przez Klub Twórców Reklamy, pracy „Dzieci nie chcą FAS”.

Ewa i Marcin to zgrany duet i specjaliści w swoich dziedzinach, którzy mogą pochwalić się szerokim portfolio. Są wzmocnieniem dla zespołu agencji, gdzie łączymy technologię z myśleniem koncepcyjnym i strategicznym. W planach mamy dalszy rozwój zespołu kreatywnego w warszawskim oddziale Deloitte Digital – mówi Michał Owczarek, dyrektor kreatywny i strategiczny, który zarządza zespołem kreacji w Deloitte Digital.

Deloitte_Digital_Ewa_Juszczuk_Marcin_Rychlik

Ewa Juszczuk i Marcin Rychlik dołączyli do zespołu kreatywnego w warszawskim oddziale agencji, za który odpowiadają dyrektorzy kreatywni: Magda Drozdowska i Mateusz Książek.

Comments

comments

113
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...