Nowy spot reklamowy 
salonów Agata z Małgorzatą Sochą w roli głównej

Informacja Prasowa - 01.08.2019
4

Nowy spot reklamowy 
salonów Agata z Małgorzatą Sochą w roli głównej

W stacjach telewizyjnych pojawił się właśnie kolejny z serii spotów salonów Agata, który podobnie jak poprzednie, dostarcza dużej dawki humoru. Kampania „Dla każdego coś” z udziałem Małgorzaty Sochy nieustannie zaskakuje widzów zabawnymi dialogami i ciekawą kreacją. W najnowszym spocie Ambasadorka marki doradza w wyborze szafy, która skryje wszystko, nawet największy bałagan.

Bohaterka kolejnego spotu reklamowego staje przed wyborem odpowiedniej szafy do swojej sypialni. Z pomocą przychodzi jej Małgorzata Socha, która z własnego doświadczenia wie, jaka szafa jest odpowiednia dla kobiet. Bohaterce zależy na tym, aby mebel był bardzo pojemny. Ma ona swoje powody… Nikogo przecież nie dziwi, że kobiety mają swoje sekrety – mąż nie musi wiedzieć o każdej nowej bluzce czy parze butów. A bałagan? Bałagan można przecież ukryć w pojemnej szafie.

– Zabawny dialog Małgorzaty Sochy z klientką poszukującą szafy odzwierciedla konsekwentną koncepcję kreatywną całej serii spotów reklamowych marki Agata. Nowa historia w przewrotny sposób pokazuje, że wygląd szafy jest tak samo ważny jak jej funkcjonalność, a każdy z nas ma swoje indywidualne potrzeby, które nasza marka stawia na pierwszym miejscu. Szeroki wybór mebli i dodatków dostępnych w salonach Agata odzwierciedla hasło „Dla każdego coś” – komentuje Krzysztof Wadas, zastępca dyrektora ds. marketinguAgata S.A.

Kampanii reklamowejw telewizji, radiu i Internecie towarzyszy również informacja o sierpniowej akcji promocyjnej w sieci salonów. Od 1 do 17 sierpnia Klienci mają możliwość spłaty zakupów w 60 ratach 0% bez dodatkowych kosztów albo skorzystania z rabatu – aż 150 zł na kartę podarunkową za każde wydane tysiąc złotych.

Za kreację i realizację całej kampanii odpowiada agencja PZL.

 

 

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...