Nowy przewoźnik pojawia się na lotnisku w Krakowie

Redakcja PR - 19.04.2018
161

Nowy przewoźnik pojawia się na lotnisku w Krakowie

Na krakowskim lotnisku pojawia się nowy przewoźnik. Transavia. Holenderskie linie lotnicze wprowadzają połączenia z Krakowa do Eindhoven, które mają rozpocząć obsługę pasażerów w sezonie zimowych 2018 r.

Od początku października samoloty Transavii będą latać cztery razy w tygodniu. Pasażerowie na pokładzie Boeingów 737-800 będą mieli do dyspozycji 189 miejsc.

Linie lotnicze będą oferowały swoim pasażerom bardzo konkurencyjne ceny, jak wynika z relacji Kraków Airport, bilety na stronie przewoźnika będzie można kupić już za 25 euro.

Transavia to tanie linie lotnicze, które mają główną siedzibę w Amsterdamie. Jest to drugi po KLM holenderski przewoźnik, który swoją popularnośc zyskał głównie dzięki atrakcyjnym cenom biletów.

 Przewoźnik utworzony został w 1965 roku przez jednego z belgijskich producentów rowerów. Aktualnie Transavia oferuje pasażerom loty z Katowic do Amsterdamu. Do 2010 roku w ofertę holenderskiego przewoźnika wchodziły loty z Krakowa do Paryża-Orly.

Transavia będzie 22 linią lotniczą w Kraków Airport.

 

 

Na podstawie: https://businessinsider.com.pl/firmy/sprzedaz/transavia-polaczenie-krakow-eindhoven-tanich-linii-lotniczych/tsnfnvb?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb_bi_30d

Comments

comments

161
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...