Nowy producent w F25.

Informacja Prasowa - 01.06.2022
58

Kris Kotlarski dołączył do zespołu producentów w F25.

Nowy producent w F25. Kris Kotlarski dołączył do zespołu producentów w F25.

Kris to absolwent PWSTiF, który z branżą filmową i reklamową związany jest od ponad 15 lat. Z zawodu realizator filmowo- telewizyjny i fotograf, z pasji ,,muzyk”. Ma na koncie kilkadziesiąt projektów reklamowych m.in. dla Orange, Blik, Bank Millennium, Żywiec, Orlen. Ostatnio pracował w Film Produkcji.

– Bardzo potrzebowaliśmy nowej osoby w F25. Ilość projektów reklamowych, które mamy szansę produkować jest bardzo duża. Dodatkowy producent w F25 pozwoli nam jeszcze skuteczniej wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów – mówi, managing director F25.

W F25 Kris odpowiada za współpracę z klientami, przetargi oraz prowadzenie produkcji reklamowych. Dołączył do zespołu 4 producentów. *** F25 Jesteśmy domem produkcyjnym doświadczonym w produkcji filmowej do wszystkich mediów: telewizja, internet, kino, radio. Z powodzeniem przeprowadzamy również sesje fotograficzne.

Powstaliśmy w 2008 roku jako wyspecjalizowany podmiot do produkcji materiałów video do internetu. Byliśmy jednym z pierwszych podmiotów tego typu na polskim rynku. Cały czas się zmieniamy i rozwijamy, zbieramy nowe doświadczenia, obserwujemy rynek. Wraz z niezależnymi twórcami tworzymy content filmowy, który angażuje i fascynuje odbiorców, niezależnie od urządzenia, na którym go oglądają. W naszą misję wpisane jest promowanie młodych twórców. Kontakt: Marcin Dworucha marcin@f25.pl, Joanna Filipiak jfilipiak@f25.pl

Comments

comments

58
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...