Nowy podcast w ofercie TOK FM – „Usługi Kosmiczne dla Ludności”

Informacja Prasowa - 03.03.2021
289

Nowy podcast w ofercie TOK FM - "Usługi Kosmiczne dla Ludności"

Nowy podcast w ofercie TOK FM – „Usługi Kosmiczne dla Ludności”

Czym są orbity ekscentryczne, geostacjonarne i polarne? Na czym polegają misje na Marsa i jak idą ludzkości wyprawy poza Ziemię? O tym wszystkim można usłyszeć w nowym cyklu podcastowym TOK FM „Usługi Kosmiczne dla Ludności”. Audycje, prowadzone przez Piotra Jaśkowiaka, dostępne są na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM – premiera kolejnych odcinków ma miejsce w niedziele w samo południe.
„Usługi Kosmiczne dla Ludności” to podcast o lotach poza naszą planetę – zarówno rutynowych, jak i zupełnie przełomowych. Dzięki niemu można się dowiedzieć np., czym różni się rakieta na paliwo hipergoliczne i kriogeniczne. Najnowszy odcinek poświęcony jest misjom marsjańskim – poza łazikiem Perseverance, którego lądowanie na Czerwonej Planecie śledził cały świat, w ostatnim miesiącu na Marsa dotarły również dwie inne misje. Piotr Jaśkowiak, autor podcastu, opowiada o tym, co jest w modzie podczas sezonu marsjańskiego 2021.
Piotr Jaśkowiak pochodzi z Wielkopolski, przy mikrofonie pracuje od 2013 r. – W szufladzie trzymam dyplom inżyniera chemika, umiarkowanie przydatny w radiu. Według mnie idealny serwis informacyjny składa się z raportu o lądowaniu na Marsie i sprawozdania z posiedzenia komisji ochrony środowiska jakiejś rady gminy – mówi Piotr Jaśkowiak.

Cykl publikowany jest od połowy lutego br. Nowych odcinków podcastu „Usługi Kosmiczne dla Ludności” można słuchać w każdą niedzielę o 12:00 na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

„Usługi Kosmiczne dla Ludności” to kolejny podcast, który dołączył do oferty TOK FM dostępnej wyłącznie w sieci. Ostatnio na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM udostępnione zostały też podcasty o tematyce historycznej – „Nowa Europa Wschodnia” i  „Babel – Rzeczpospolita Multi-Kulti”.

Comments

comments

289
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...