Nowy numer „Psychologii dla rodziców” – specjalnego wydania „Wysokich Obcasów”

Informacja Prasowa - 23.05.2017
176

Nowy numer „Psychologii dla rodziców” - specjalnego wydania „Wysokich Obcasów”

Jak wychować dziecko i nie zwariować? Jak przetrwać bunt dojrzewania? Skąd się bierze agresja u dzieci? Jak pomóc nastolatkowi w depresji? – na te i inne pytania odpowiada nowe wydanie „Psychologii dla rodziców”, w którym znalazło się 20 rozmów z terapeutami i pedagogami z całego świata. Numer ukaże się jutro – we wtorek, 23 maja br.
Wydanie „Psychologia dla rodziców” zostało podzielone na pięć rozdziałów dotyczących: dojrzewania dziewczynek, zasad wychowania, relacji panujących w rodzinie, przemocy oraz edukacji. W każdym z nich czytelnicy znajdą wywiady ze znanymi i cenionymi psychologami, psychoterapeutami i pedagogami, a także teksty poradnikowe.
 
Nasze dziewczynki myślą o sobie źle. Zajęły ponure pierwsze miejsce wśród nastolatek z 42 europejskich krajów, jeśli chodzi o negatywną samoocenę (badania WHO). Oczywiście możemy jak zwykle zwalić winę na nasze matki. Ale może lepiej dowiedzmy się, co czują nasze dzieci. Co dzieje się w ich głowach i organizmach, gdy przepoczwarzają się w dorosłych? Co jest ich światem? Co je rozśmiesza najbardziej i cieszy? Posłuchajmy dobrych rad innych rodziców i mądrych specjalistów z całego świata – mówi Ewa Wieczorek, redaktor naczelna „Wysokich Obcasów”. 
Numer będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez ponad dwa miesiące. Kosztuje 13,99 zł i zawiera 124 strony w formacie 205×270 mm.
Wydanie „Psychologii dla rodziców” jest promowane w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki) oraz w internecie (Wyborcza.pl, media społecznościowe). Działania reklamowe przygotował dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

176
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...