Nowy numer magazynu „Opiekun” z wademekum pomocy w chorobach stawów

Informacja Prasowa - 09.05.2019
109

Nowy numer magazynu „Opiekun" z wademekum pomocy w chorobach stawów

Rozmowa z Grażyną Szapołowską o pięknej stronie opieki nad najbliższymi, praktyczne kompendium wiedzy o leczeniu chorób stawów oraz porady, jak kupować używany sprzęt rehabilitacyjny – te i inne tematy znaleźć można w najnowszym wydaniu kwartalnika „Opiekun”, który ukazał się na rynku dzisiaj – w czwartek, 9 maja br.

Bohaterką okładki nowego numeru „Opiekuna” jest Grażyna Szapołowska. W osobistej rozmowie z Angeliką Swobodą opowiada o tym, jak opiekowała się schorowaną matką, dlaczego tak bardzo ceniła sobie ten spędzony wspólnie z nią czas oraz jak ważne było dla niej wsparcie najbliższych osób.

W najnowszym wydaniu kwartalnika redakcja poświeciła wiele uwagi chorobom stawów. Na łamach magazynu opisuje różne rodzaje schorzeń, które mogą być przyczyną nie tylko bólu, ale także ograniczać samodzielność. W wademekum czytelnicy znajdą opisy kilku chorób stawów – ich objawy oraz sposoby leczenia.

Ponadto w numerze przeczytać będzie można również o tym, m.in. w jaki sposób kupować używany sprzęt rehabilitacyjny, aby zaoszczędzić pieniądze, czym jest tzw. opieka wytchnieniowa, komu i kiedy należą się alimenty dla rodzica oraz jak stres może wpływać na życie osoby, która sprawuje nad bliskimi długotrwałą opiekę.

Kwartalnik w cenie 9,99 zł i w objętości 116 stron dostępny jest na rynku od dzisiaj – czwartku, 9 maja br. przez trzy miesiące. Aktualne wydanie oraz roczną prenumeratę pisma można zamówić za pośrednictwem strony Prenumerata24.pl, natomiast archiwalne wydania „Opiekuna” – poprzez stronę Kulturalnysklep.pl.

Wydanie wspiera promocja w radiu (radiostacje Agory), w prasie („Tylko Zdrowie” i „Senior”), w telewizji (Romance TV, TVS), w internecie (Gazeta.pl), w kinach sieci Helios oraz na nośnikach CityInfoTV. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu czasopism Agory.

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...