Nowy MONITOR już w sprzedaży

Informacja Prasowa - 04.01.2017
188

Najnowszy numer MONITOR MAGAZINE już dostępny na rynku

Na rynku ukazał się nowy numer MONITOR MAGAZINE – kwartalnika lifestylowo-biznesowergo wydawanego od 2012 roku przez rodzinne wydawnictwo Kustra Group.

Gwiazdą z okładki jest światowej sławy projektant Konstantin Grcic, który w jedynym wywiadzie dla polskiej prasy udzielonym w trakcie London Design Biennale opowiada o specyfice pracy swojego studia w czasach przesytu produktami.

W numerze także rozmowy z:  Małgorzatą Węgierek – CEO Havas Media Group o tym, jak w dzisiejszych czasach powinny komunikować się marki luksusowe; Daanem Roosegaarde – twórcą proekologicznych rozwiązań w dziedzinie projektowania przestrzeni społecznej; Agnieszką Tynkiewicz-Gile, pomysłodawczynią działającej w Kambodży placówki Liger Learning Center, w której setka kambodżańskich dzieci uczy się nowych technologii oraz wymyśla start-upy.

Ponadto: Anna Wołowska – Polka mieszkająca i produkująca meble w sercu meksykańskiej dżungli, Kamil Baj – właściciel marki Pszczelarium promujący pasieki w centrach miast,  Wassem Abou Hasan – opowiada o Syrii widzianej oczami dziennikarza-uchodźcy, Dawid Balana – jedyny polski szef kuchni w historii, który ukończył z wyróżnieniem prestiżową L’Ecole de Cuisine Alain Ducasse.

A także stali felietoniści: Anda Rottenberg (krytyczka sztuki), Małgorzata Rejmer (pisarka), Agata Szydłowska (krytyczka designu), Aleksandra Boćkowska (pisarka), Marta Siembab (senselierka), Judyta Schoener (baristka), Radosław Froń (znawca wina).

Monitor

Comments

comments

188
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...