Nowy międzynarodowy team w ramach Talent Programu w 180heartbeats + Jung v Matt

Informacja Prasowa - 26.09.2019
251

Nowy międzynarodowy team w ramach Talent Programu w 180heartbeats + Jung v Matt

W ramach nowego otwarcia Talent Programu, do działu kreacji agencji 180heartbeats + Jung v Matt dołączyli Peruwiańczyk Cesar Augusto Erazo Garrido i Hiszpan Ander Malatesta Alonso.

Od lewej Ander Malatesta Alonso i Cesar Augusto Erazo Garrido

Obaj poznali się w szkole kreatywności Zink Project w Madrycie i od tego czasu współpracują. Wcześniej Cesar był uczniem Miami Ad School w Hamburgu (specjalizacja copywriting) i współpracował z agencją FCB. Andrea pracował dla agencji takich jak Ogilvy i McCann w Hiszpanii.

Talent Program – teraz pod nową nazwą Brave Heartbeats – to autorski projekt 180 adresowany do do pasjonatów reklamy, grafiki, animacji, programowania i mediów digitalowych z całego świata. Służy także wymianie kulturowych doświadczeń, wnosi nowe spojrzenie do agencji. Uczestnicy mają możliwość pracy nad briefami klientów 180 i poznania specyfiki polskiego rynku. Dodatkowo, w tym roku agencja odświeżyła formułę programu i włączyła do niej także projekty z misją społeczną: – Chcemy rekrutować osoby z duszami aktywistów, z odważnym sercem – mówi Maja Kołodziejczak, HR manager 180heartbeats + Jung v Matt. – Zależy nam na młodych, kreatywnych ludziach spoza Polski, którzy widzą nasz kraj z zupełnie innej perspektywy niż my – podkreśla.

Dlatego w ramach praktyk stażyści, oprócz zdobywania doświadczenia przy projektach dla klientów agencji, będą pracować nad dodatkowym briefem, do którego punktem wyjścia będzie obecna sytuacja w Polsce. – Niektóre grupy w naszym społeczeństwie szerzą nacjonalizm i dyskryminację na różne sposoby – wyjaśnia Marcin Gaworski, chief executive officer & partner 180heartbeats + Jung v Matt. – Propagują nienawiść wobec mniejszości. Chcemy przeciwstawić się zjawisku nietolerancji w Polsce, dając praktykantom możliwość stworzenia projektu kreatywnego na taki temat. Wierzymy, że nawet najmniejsze działania mogą coś zmienić – podkreśla i dodaje, że takie podejście wpisuje się w strategię „diversity”, którą agencja realizuje od początku istnienia. Zakłada ona m.in. otwartość, tolerancję i różnorodność w agencji jako miejscu pracy.

Talent Program jest realizowany nieprzerwanie od 2011 roku. Dotychczas staż w 180 odbyły osoby z różnych zakątków świata: Hiszpanii, Francji, Argentyny, czy Kolumbii. Efektem współpracy w ramach Talent Programu była także Niezniszczalna Tęcza dla marki Ben&Jerry’s, Miłość Nie Wyklucza i Fundacji Wolontariat Równości, za którą 180heartbeats zdobyła łącznie 46 nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach kreatywnych- m.in. Cannes Lions, D&AD, Clio Awards, KTR.

Więcej o Talent Program: https://180hb.com/pl/kariera/talent-program.html

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...