Nowy magazyn „To Twój Moment”

Informacja Prasowa - 07.05.2018
142

Nowy magazyn „To Twój Moment”

9 maja ukaże się nowy magazyn „To Twój Moment”. Czas na przyjemne i szczęśliwe życie.

Piękny, praktyczny, lifestylowy magazyn dla nowocześnie myślących, kreatywnych kobiet. Uwalnia talenty, pobudza inwencję twórczą, promuje wyjątkowość i pomysłowość oraz daje poczucie przynależności do grupy. Podzielony jest na 4 sekcje, które mają swoich ambasadorów:

  • Wellbeing – wszystko, co powinnaś wiedzieć, jeśli chcesz się rozwijać  i cieszyć się życiem, Paulina Młynarska
  • Kreatywność – małe dzieła, które możesz wykonać sama – by sprawić przyjemność sobie samej i bliskim, Jan Leśniak
  • Dobre życie – zdrowe jedzenie, uroda i wszystko,  co sprawi, że twój dom stanie się twoją cichą przystanią, Agnieszka Cegielska
  • Błogi relaks –  podróże dalekie  i bliskie, dzięki którym zrelaksujesz się, odpoczniesz, a potem stawisz czoło życiu, Michał Cessanis

„To Twój Moment”, to odpowiedź wydawnictwa Burda International Poland  na aktualne trendy, związane z poszukiwaniem spokoju i równowagi dla ciała i umysłu. To magazyn dla zmęczonych perfekcjonizmem i ciągłym narzucaniem scenariuszy, jak żyć. 

Pierwszy numer magazynu ukaże się w nakładzie 50 tys. egz., w cenie 9,99 zł, o objętości 116 stron plus 4 wklejki z projektami do samodzielnego wykonania. 

Sprzedaż magazynów wspiera ogólnopolska kampania reklamowa obejmująca outdoor (autobusy w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Toruniu), promocję w punktach sprzedaży, prasę (tytuły własne Burdy) oraz strony internetowe (ONET, WP, serwisy Burdy) i social media wydawnictwa. Działania promocyjne zaplanował dział marketingu Burdy. 

Comments

comments

142
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...