Nowy kwartalnik Możesz Wszystko by Konrad Gaca

Informacja Prasowa - 18.01.2017
16

Wydawnictwo Burda z nowym tytułem - Możesz Wszystko by Konrad Gaca

Już 19 stycznia ukaże się na rynku nowy magazyn Możesz Wszystko by Konrad Gaca. Po sukcesie ubiegłorocznego wydania specjalnego „Claudii” przygotowanego we współpracy z Konradem Gacą, wydawnictwo Burda uruchamia tytuł jako odrębny magazyn – kwartalnik.

Możesz Wszystko by Konrad Gaca wydawany będzie w oprawie klejonej, na eleganckim papierze i z lakierowaną okładką, w cenie 8,99 zł. Pierwsze wydanie liczy 100 stron i ukaże się w nakładzie 40 tys. egzemplarzy.

Magazyn wspiera Fundację Konrada Gacy „dlaczego?”, która udziela pomocy dzieciom, znajdującym się w trudnej sytuacji zdrowotnej i bytowej.  Z każdego sprzedanego egzemplarza wydawnictwo Burda przekaże 1 złotówkę na działalność Fundacji.

Nowy tytuł to odpowiedź na potrzeby czytelników oraz trendy, jakie wyznacza rynek. Obserwujemy silne nastawienie na jakość produktu oraz wzrost zainteresowania tematyką zdrowego stylu życia.

Nowoczesny, przejrzysty i atrakcyjny layout sprawiają, że magazyn dodaje odbiorcom pozytywnej energii i inspiruje ich do działań. Kwartalnik, którego redaktorem naczelnym jest Konrad Gaca,  dostarcza praktycznych informacji, jak łączyć odżywianie, aktywność fizyczną, regenerację i motywa­cję. Jak sprawić, aby to, co było do tej pory nie do osiągnięcia, okazało się celem „w zasięgu ręki”.

Możesz Wszystko by Konrad Gaca skierowany jest do kobiet w wieku 25+, mieszkanek średnich  i dużych miejscowości, z wykształceniem średnim lub wyższym, dbających o rozwój i zdrowy styl życia.

Sprzedaż magazynu wspiera kampania promocyjna obejmująca prasę (tytuły własne Burdy) oraz strony internetowe i social media wydawnictwa. Działania promocyjne zaplanował dział marketingu Burdy.

Możesz Wszystko

Comments

comments

16
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...