Nowy klient Up&More: Apartamenty Kieleckie

Informacja Prasowa - 24.02.2021
64

Nowy klient Up&More: Apartamenty Kieleckie

Nowy klient Up&More: Apartamenty Kieleckie

Agencja Up&More podjęła współpracę z firmą Apartamenty Kieleckie w zakresie promocji najnowszej inwestycji kieleckiego dewelopera – Górna22. Strategia digital obejmuje kampanie SEM oraz działania promocyjne prowadzone za pośrednictwem platformy Facebook.

 Górna 22 to nowa inwestycja, w ramach której powstaną 3 ośmiopiętrowe budynki z nowoczesną architekturą w każdym po 126 lokali. Atutem jest usytuowanie – szybki dostęp do centrum, w tym bliskość dwóch największych uczelni wyższych takich jak Politechnika Świętokrzyska i Uniwersytet Jana Kochanowskiego. Z najwyższych kondygnacji budynku będzie można podziwiać wspaniałą panoramę Kielc.

Up&More odpowiada za promocję inwestycji Górna22 w świecie on-line z wykorzystaniem popularnej platformy społecznościowej Facebook. Celem jest zarówno wzrost świadomości marki nowej inwestycji, jak i pozyskiwanie wysokiej jakości leadów. Postawiono na kompleksowe działania dążące zarówno do poszerzania zasięgów organicznych, jak i optymalizacji kampanii płatnych – Facebook Ads. Aktywności agencji dotyczą również obszaru SEM –  szeregu działań, których celem jest osiągnięcie widoczności strony internetowej klienta w wynikach wyszukiwania.

– Obecność deweloperów w świecie digital jest dzisiaj niezbędna i kluczowa pod względem dotarcia do potencjalnych nabywców. Dlatego z ogromną satysfakcją podjęliśmy współpracę z firmą Apartamenty Kieleckie proponując dedykowaną strategię marketingową uwzględniającą specyfikę branży – komentuje Marzena Kamińska, managing partner Up&More.

 

Comments

comments

64
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...