Nowy klient More Bananas to EasyPartnering.pl

Informacja Prasowa - 22.12.2021
276

Nowy klient More Bananas to EasyPartnering.pl

Nowy klient More Bananas to EasyPartnering.pl – platforma internetowa służąca do nawiązywania współpracy pomiędzy podmiotami e-commerce. Rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji pozwalają w krótkim czasie połączyć ofertę jednej firmy z bonusami, oferowanymi przez inne.

 EasyPartnering.pl to kolejna młoda spółka z sektora nowych technologii w portfolio krakowskiej agencji.

  • Start-upy technologiczne powstają niemal codziennie i tego rozwoju nie zatrzymała nawet pandemia. Wielu z ich założycieli ma świadomość, że bez spójnej i profesjonalnie prowadzonej komunikacji marketingowej, ich szanse na przetrwanie są mniejsze. To dlatego coraz częściej realizujemy projekty dla niewielkich, ale obiecujących podmiotów z różnych branż. Łączy je jedno – u ich podstaw leżą wiedza i umiejętności, najczęściej z obszaru IT. EasyPartnering to spotkanie starego i nowego świata biznesu, a my jesteśmy entuzjastami podobnych połączeń, więc tym chętniej podjęliśmy się obsługi tej spółki – mówi Ania Ledwoń-Blacha, creative owner More Bananas.

Agencja zapewnia nowej platformie wsparcie contentowe, prowadzenie strony na Facebooku oraz doradztwo, a od grudnia prowadzi także kampanie reklamowe . Ich celem na pierwszym etapie będzie budowanie świadomości marki. Na następnym, działania będą się koncentrowały na pozyskiwaniu nowych użytkowników serwisu. Grupę docelową komunikacji stanowią właściciele i pracownicy marketingu niemal wszystkich spółek prowadzących sprzedaż w sieci.

  • Wyzwaniem było dla nas połączenie konceptu tak starego, jak sam handel, z myśleniem e-commerce’owym: firma A poprzez udostępnienie bonusów robi sobie łatwą promocję, a firma B, ma lepszą ofertę dla klientów. Narracja opiera się na prostej obietnicy „mam dla Ciebie dodatkowy benefit, który pomoże pozyskać nowych klientów” – wyjaśnia Klaudia Gruszkowska, account manager w More Bananas.
  • W EasyPartnering.pl pomagamy firmom w budowaniu efektywnych partnerstw biznesowych i wspólnym docieraniu do określonych grup klientów. Wykorzystujemy mechanizm e-maili transakcyjnych do dystrybucji targetowanych promocji. Nasza usługa skierowana jest głównie to e-commerce’u tj. sklepów internetowych oraz wydawców treści cyfrowych. W pozyskaniu klientów z tej grupy docelowej postanowiliśmy wesprzeć się pomocą z zewnątrz. Wybraliśmy More Bananas jako partnera, który jest w stanie zająć się naszym marketingiem w sposób pełny, zaczynając od content marketingu po działania na LinkedInie. More Bananas działa jak nasz wewnętrzny zespół. Codzienna, przejrzysta komunikacja to norma – mówi Konrad Koryciński, współtwórca EasyPartnering.pl.

Firma zdecydowała się na współpracę dzięki poleceniu innego klienta agencji. Za obsługę po jej stronie odpowiadają:  Klaudia Gruszkowska, account manager, Piotr Siwiec, digital marketing coordinator i Artur Ragan, content marketing manager.

Comments

comments

276
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...