Nowy Head of Events w Garden of Words Group!

Informacja Prasowa - 21.05.2024
37

Eryk Skolarski nowym Head of Events w Garden of Words Group!

Garden of Words Group powitała na swoim pokładzie Eryka Skolarskiego, który dołączył w kwietniu bieżącego roku. Garden of Words Group to 3 agencje wyspecjalizowanych w różnych modelach komunikacji. Każda z nich łączy w sobie obsługę 360 z zakresu marketingu.

Eryk Skolarski posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży eventowej. Swoją karierę rozpoczął jako producent w warszawskich agencjach eventowych, takich jak Master Brand i Allegro Brand Experience Agency, gdzie zdobył cenne doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów z zakresu event marketingu. W latach 2022-2024 był związany z HOLO Group jako Senior Event Manager oraz Event Creative Director, gdzie tworzył spektakularne i angażujące koncepcje eventowe oraz nadzorował ich realizacje od strony reżyserskiej.

Na nowym stanowisku w Garden of Words Group, będzie odpowiedzialny za:

  • Kierowanie działem produkcji eventowej: Organizowanie i holistyczne nadzorowanie realizacji eventów dla stałych i nowych Klientów agencji.
  • Rozwój działu: Wdrażanie nowych technologii i strategii eventowych, aby zapewnić Klientom najwyższy poziom usług.
  • Nadzór nad ofertami: Tworzenie i negocjowanie ofert eventowych dostosowanych do potrzeb Klientów.
  • Współpraca z zespołem: Współpraca z zespołem kreatywnym, projektowym, public relations oraz digital, aby zapewnić sprawny przebieg realizacji eventów w aspekcie 360.

Comments

comments

37
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...