Nowy ELLE Man w sprzedaży od 28 marca!

Informacja Prasowa - 27.03.2018
208

Nowy ELLE Man w sprzedaży od 28 marca!

Pierwszy w tym roku numer luksusowego magazynu dla mężczyzn ELLE Man przygotowany przez nowego redaktora naczelnego, Oliviera Janiaka, pojawi się w sprzedaży w środę 28 marca 2018 roku. Cena magazynu to 11,99 złotych, wydanie będzie liczyło 180 stron.

 

Ten numer ELLE Man powstawał w Monachium, Londynie, we włoskim Valdagno, w Katowicach i Warszawie. Jednak to nie miejsca, lecz ludzie są najważniejszymi bohaterami magazynu. Na okładce ELLE Man wystąpił Robert Lewandowski. W środku znajduje się rozmowa z piłkarzem, jego żoną i ich przyjaciółmi.

„Trudno marzyć o wyrazistszej postaci na okładkę mojego pierwszego numeru. Poświęciłem sporo czasu na ten reportaż – wyjazd do Monachium, kolejne spotkania z przyjaciółmi Lewego w Warszawie. Kilka godzin nagrań, ponad 50 stron notatek, 200 godzin pisania, skracania, poprawiania. W sumie miesiąc spędzony w towarzystwie Roberta i jego znajomych. Nie żałuję ani minuty, bo powstał uczciwy tekst” – mówi Olivier Janiak.

Na łamach ELLE Man spotkamy też innych utalentowanych facetów: Andrzeja Smolika i Miuosha czy Michała Żurawskiego. Poznamy niezwykłego rzeźbiarza Tomasza Górnickiego. Na ring zaprosi nas Damian Janikowski. Najnowsze wydanie ELLE Man to także inne spojrzenie na świat mody: nieoczywiste konteksty ponadczasowej klasyki i elegancji, ciekawe zjawiska i kierunki wyznaczane przez najnowsze trendy.

W ELLE Man nie mogło zabraknąć kobiet. W tym numerze na trudne pytania dotyczące relacji męsko-damskich odpowiada Martyna Wojciechowska.

Z badań wynika, że mężczyźni w Polsce coraz chętniej interesują się modą, stylem życia i dbaniem o siebie. Ze względu na ogromny potencjał drzemiący w tej grupie czytelników wydawca zdecydował się na zwiększenie częstotliwości ukazywania się ELLE Man do czterech wydań w roku.

Średnia sprzedaż magazynu w 2017 roku wyniosła 29 000 egzemplarzy.

Premiera ELLE Man odbędzie się podczas wieczornej gali „Męski wieczór” 28 marca w restauracji  Warszawa Wschodnia. Wydarzeniu będą towarzyszyć wystawa zdjęć Michała Szlagi, rzeźb Tomasza Górnickiego i koncert Buslava. Gościem specjalnym wieczoru będzie pisarz Grzegorz Kapla.

 

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...