Nowy Dyrektor Kreatywny w agencji Admind Branding & Communications

Informacja Prasowa - 16.03.2020
232

Nowy Dyrektor Kreatywny w agencji Admind Branding & Communications

Piotr Wiśniewski, projektant wielokrotnie doceniany w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach branżowych, objął stanowisko Dyrektora Kreatywnego w agencji Admind Branding & Communications. Wcześniej Wiśniewski pełnił funkcję Art Directora w Opus B oraz HiBrands, a specjalizuje się w złożonych projektach z zakresu brandingu i packagingu.

Jest współzałożycielem grupy projektowej NOBO, miłośnikiem i propagatorem historii polskiego wzornictwa, autorem licznych tekstów poświęconych polskiemu projektowaniu.

Piotr Wiśniewski ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. Red Dot Award, Pentawards, Dieline Award, International Design Awards, Transform Awards, Creativity International Awards. W Admind pokieruje zespołem kreatywnym oraz wzmocni działania New Buissnesowe oraz PR.

– Admind to niewątpliwe najbardziej dynamicznie rozwijająca się agencja brandingowa w Polsce, obsługująca największe światowe marki – mówi Piotr Wiśniewski,nowy Dyrektor Kreatywny w agencji Admind. – To przede wszystkim fantastyczni ludzie i doświadczeni specjaliści którzy rozumieją jak kompleksowo zaopiekować się brandem.  Bardzo się cieszę, że dołączam do tego zespołu i będę mógł aktywnie wziąć udział w jego dalszym rozwoju.

 

 

Comments

comments

232
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...