Nowy Chairman Publicis Communications w Polsce

Jerzy Ciszewski - 20.01.2016
69

Tomasz Pawlikowski obejmuje stanowisko Chairmana największej grupy komunikacyjnej w Polsc

Grupa Publicis w grudniu ubiegłego roku podjęła decyzję o integracji działań swoich agencji reklamowych. Globalnym szefem tej struktury został Arthur Sadoun, do którego wyniki Publicis Communications w Polsce raportuje Tomasz Pawlikowski. W skład Publicis Communications w Polsce wchodzą: Leo Burnett, Saatchi&Saatchi, Interactive Solutions, Publicis, G7/ARC oraz MSLGROUP. Oprócz Publicis Communications w Polsce obecna też jest medialna część grupy – Publicis Media, do której należą Starcom i ZenithOptimedia.

– To dla nas okres dynamicznych zmian. Cel jest prosty – poszukujemy możliwych synergii i chcemy znacznie lepiej wykorzystywać nasz potencjał i talent wszystkich ekspertów, których z biegiem lat wykształciły nasze marki. Współpraca na najwyższym poziomie jest dla nas priorytetem. Dlatego na czele grupy stanie zespół menedżerów składający się z CEO największych spółek – Marka Gargały, Piotra Morkowskiego i Sebastiana Hejnowskiego. Będziemy wspólnie pracować nad rozwiązaniami, które pozwolą lepiej korzystać ze skali grupy Publicis bez ingerencji w tożsamość i niezależność marek, którymi zarządzamy. Przez lata pielęgnowaliśmy odrębność każdej z naszych agencji wzmacniając je w najlepszy możliwy sposób. Nie zamierzamy zmieniać tej strategii. Stworzenie Publicis Communications zwiększa skalę naszych możliwości zarówno w sferze produkcji, public relations, jak i szeroko pojętych kompetencji w obszarze komunikacji online, e-commerce, CRM i rozwiązań mobilnych. Stworzymy największą tego typu platformę w Polsce. Nasze ambicje w tym obszarze wychodzą zresztą daleko poza polski rynek – mówi Pawlikowski.

MSLGROUP

Nasza praca to tworzenie i dostarczanie klientom wartości, która polega na łączeniu umiejętnego sprawiania bycia słyszanym (poprzez zaangażowanie) z siłą przekonywania (poprzez stosowność).

Dzisiaj żyjemy w świecie realnych społeczności, w którym jednostki z chęcią angażują się
w relacje z innymi ludźmi, markami i organizacjami. Nawiązują znajomości, prowadzą rozmowy i dzielą się z nimi informacjami – ale tylko z tymi podmiotami, które w zamian za ich czas i atencję oferują im konkretną, oczekiwaną wartość.

Jesteśmy pasjonatami nauki i sztuki słuchania oraz angażowania ludzi. Z wyczuciem,
ze zrozumieniem i z odpowiedzią, że jest to przydatne i wartościowe. Pomagamy firmom, markom i organizacjom przejść od kampanii do narracji, od narzucania się do angażowania, od konsumentów do społeczności.

Zrealizowaliśmy dla nich kilkadziesiąt kampanii, które zmieniły ich pozycję rynkową. Zdobyliśmy za nie wiele nagród, w tym tę najcenniejszą, czyli przyznawaną przez prestiżowy Holmes Report tytuł 2015 Eastern European Consultancy of the Year.

Należymy do Grupy Publicis i zatrudniamy w Polsce blisko 100 konsultantów z wieloletnim doświadczeniem po stronie klienta, co gwarantuje zrozumienie branż, którym doradzamy. Nasze warszawskie biuro jest hubem na Centralną i Wschodnią Europę – w poprzednim roku otworzyliśmy biura w Rumunii, Bułgarii i Słowenii.

Jesteśmy MSLGROUP. Sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie.

MSLGROUP_granatowe (1)

Comments

comments

69
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...