Nowości w ramówce Rock Radia

Informacja Prasowa - 02.01.2017
251

Rock Radio ze zmianami w ramówce

Od stycznia br. słuchaczy Rock Radia będzie budził Marek Starybrat w swoim nowym porannym programie – „Powstanie Rock Radia”. W ciągu dnia najlepszą rockową rozrywkę zapewnią Piotr Kędzierski, Przemysław Cacak i Cezary Bielak.

Od poniedziałku do piątku punktualnie od godz. 6.00 najlepszą rockową pobudkę zapewni słuchaczom Rock Radia Marek Starybrat. W nowym porannym programie – „Powstanie Rock Radia” zagra najbardziej znane rockowe przeboje i sprawi, że słuchacze „powstaną” z łóżek w dobrych humorach.

Rock Radia

Znana i lubiana przez słuchaczy audycja „Piotr Kędzierski Show” od stycznia zagości na antenie o nowej porze. Piotr Kędzierski zapewni słuchaczom mocną dawkę rockowej muzyki i humoru od 9.30 do 13.00.

Rock Radia

W popołudniowym paśmie stacji „Rock Radio Gra”, w godzinach 13.00-17.00, Przemysław Cacak zaproponuje słuchaczom, którzy włączają radio w pracy nie tylko rockowe utwory, ale także rozrywkę w postaci zagadek i konkursów. Opowie też anegdoty o skandalach, które wstrząsnęły rockowym światem i najważniejszych numerach w historii rocka.

„Klasyczny Wieczór” to audycja, na którą od 17.00 do 21.00 tradycyjnie zaprosi Cezary Bielak. Przypomni on słuchaczom niezapomniane wydarzenia muzyczne i koncerty, które znalazły swoje miejsce w historii rocka, a w cyklu „Anatomia Rocka” znani muzycy opowiedzą mu o swoich ulubionych utworach.

Zobacz też:

Bilguun Ariunbaatar współpracuje z Rock Radiem

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...