Nowość w portfolio Coca-Cola

Informacja Prasowa - 20.04.2017
69

Na polskim rynku napojów gazowanych obecna jest nowa Coca-Cola

Coca-Cola Lime – to pierwszy tak duży launch w ramach marki Coca-Cola prawie od dekady!

Nowa Coca-Cola Lime to innowacyjne połączenie smaku Coca-Cola wzbogaconego o wyjątkowo orzeźwiającą limonkę. Dotychczas jeszcze takiego wariantu na rynku nie było. Coca-Cola Lime jest odpowiedzią na oczekiwania konsumentów, którzy szukają pośród dostępnych produktów nowych, zaskakujących i nieoczywistych smaków. Coca-Cola Lime poprzez zastosowanie wyjątkowego smaku limonki zamiast cytryny zachęca do wyjścia poza schemat, do wyrażania siebie w niebanalny sposób.

 

To pierwsza tak duża nowość w portfolio marki Coca-Cola od prawie dekady, czyli od czasu wprowadzenia na polski rynek Coca-Cola Zero Cukru Zero Kalorii. Coca-Cola Lime jest innowacją na rynku i nie ma swojego odpowiednika, co jest najlepszym dowodem na to, że marka Coca-Cola niezmiennie wyznacza trendy – komentuje Mikołaj Ciaś, Dyrektor Marketingu Coca-Cola Poland Services.

 

Coca-Cola Lime_KV

 

 

Hasło kampanii „Bądź Limonką!” zachęca do wyrażania siebie w niebanalny sposób, do kreatywnego podejścia do życia oraz do wyjścia poza schematy. Dokładnie jak limonka, która swym wyjątkowym smakiem znacznie wyróżnia się na tle cytryny.

Kampania Coca-Cola Lime będzie szeroko komunikowana w mediach. To wszystko dzięki obecności w kanałach TV oraz WebTV, a także dzięki silnemu wsparciu outdoor w największych miastach w Polsce. Promocja nowości będzie miała również odzwierciedlenie w działaniach digital i na kanałach social media marki Coca-Cola. W kampanię Coca-Cola Lime zaangażowani są także znani polscy influencerzy m.in. Blowek, Rezigiusz, Martin Stankiewicz, Ciocia&Wujaszek Liestyle, czy współtworzący kanał Abstrachuje.tv. Ponadto kampania będzie obecna w kinach podczas kluczowych seansów.

Za strategię kampanii, planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom, za adaptację lokalnych materiałów graficznych – agencja Fortis. Za koncept kreatywny odpowiedzialna jest agencja McCann zaś za obsługę i kreację Social Media i digital SMG Liquid Thread. Działania PR powierzono agencji Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Coca-Cola Lime jest dostępna w butelkach o pojemności 0,5L (3,19 PLN), 1L (3,99 PLN) oraz 1,5L (4,49 PLN) oraz już od maja w puszce 0,33l (2,09 PLN)

Comments

comments

69
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...