Nowi prowadzący, nowe audycje, nowa oprawa – jesień w Radiu Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 30.08.2021
49

Nowi prowadzący, nowe audycje, nowa oprawa - jesień w Radiu Złote Przeboje

Nowi prowadzący, nowe audycje, nowa oprawa – jesień w Radiu Złote Przeboje
Jesienna ramówka Radia Złote Przeboje rusza 1 września br. Już w środę słuchaczy stacji przywita o poranku nowy skład prowadzących – Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska, a na zupełnie nowy popołudniowy program zaproszą ich Kamil Baleja i Kasia Wilk. Na antenę Radia Złote Przeboje powrócą po wakacyjnej przerwie audycje Marzeny Rogalskiej i Odety Moro. Dodatkowo, od września zmieni się brzmienie stacji dzięki nowej, energetycznej oprawie muzycznej.
W audycji „Złote Przeboje na dzień dobry” już 1 września słuchacze rozgłośni usłyszą Tomka Florkiewicza, Piotra Jaworskiego i Iwonę Barańską. Zmieniony skład będzie budzić odbiorców Radia Złote Przeboje od poniedziałku do piątku w godz. 5:30 – 9:30. Gospodarze audycji postawią na interakcję ze słuchaczami, rozrywkę i oczywiście najlepszą muzykę.
Czas w pracy słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli spędzać w towarzystwie Jerzego Telesińskiego – w godz. między 9:30 a 14:00. Natomiast nowy popołudniowy program poprowadzą Kamil Baleja i Kasia Wilk, która dołączy do zespołu stacji z pierwszym dniem września. W audycji „Dobre popołudnie”, nadawanej od poniedziałku do czwartku od 14:00 do 18:00, pojawi się mnóstwo muzyki, aktualności i rozmów ze słuchaczami wracającymi do domów po pracy.
W piątki na antenę Złotych Przebojów powróci po wakacyjnej przerwie audycja Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie”. Poszukujący dobrej energii na weekend będą mogli jej słuchać między 14:00 a 18:00.
Do ramówki stacji wróci również sobotnia audycja Odety Moro – „Najlepszy weekend”. W nowym sezonie prowadząca przedstawi w niej tematy bliskie słuchaczom, użyteczne i ciekawe, a audycja nadawana będzie w godz. 11:00-14:00.
Kolejną nowością w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje będzie audycja Kamila Balei „Łączy nas muzyka”. W każdą sobotę między 14:00 a 18:00 Kamil Baleja będzie bawić słuchaczy stacji nietypowym i zaskakującym podejściem do muzyki oraz towarzyszyć im w sobotniej krzątaninie.
Obok nowości antenowych i nowych prowadzących na antenie Radia Złote Przeboje pojawi się zmieniona oprawa muzyczna. Nowe brzmienie m.in. jingli stacji, przygotowane przez amerykańską firmę ReelWorld, dodatkowo uatrakcyjni i odświeży ramówkę, w pełni oddając nastrój i energię granej przez Złote Przeboje muzyki.
Jesienne propozycje Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych.

Comments

comments

49
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...