Dariusz Facoń, Kornel Karbowniczek i Jakub Panek dołączyli do zespołu Gazeta.pl

Informacja Prasowa - 02.12.2016
68

Do zespołu Gazeta.pl dołączyli nowi wydawcy i dziennikarze

Od 1 grudnia br. do zespołu Gazeta.pl dołączyli Dariusz Facoń – jako wydawca Wiadomości i Kornel Karbowniczek – jako wydawca strony głównej portalu. W listopadzie br. do redakcji dołączył również Jakub Panek.

Portal Gazeta.pl i jego newsroom dynamicznie się rozwijają, dlatego wzmacniamy zespół serwisów informacyjnych. Dariusz Facoń i Jakub Panek to dziennikarze i redaktorzy, świetnie znający realia pracy w mediach internetowych. Kornel Karbowniczek jest doświadczonym wydawcą strony głównej, rozwijał się z nami i teraz wraca z TVN24.pl. Bardzo cieszymy się z jego powrotu – mówi Paweł Stremski, dyrektor programowy i wydawniczy portalu Gazeta.pl

Dariusz Facoń w grudniu rozpoczął pracę w newsroomie Gazeta.pl jako wydawca Wiadomości. Wcześniej był wydawcą strony głównej TVN24.pl, a także wydawcą strony głównej serwisu TVP.Info. Doświadczenie dziennikarskie zdobywał w redakcjach m.in. „Gazety Wyborczej” i „Rzeczpospolitej”.

Kornel Karbowniczek wraca do Agory na stanowisko wydawcy strony głównej Gazeta.pl, zajmie się również nowym projektem redakcyjnym. Wcześniej był przez wiele lat wydawcą strony głównej Gazeta.pl, a przez ostatni rok pracował jako wydawca w newsroomie TVN24.pl.

W listopadzie br. redakcję Gazeta.pl wzmocnił również Jakub Panek, który wcześniej przez wiele lat pracował w „Gazecie Stołecznej” i był wydawcą oraz autorem serwisu Warszawa.Wyborcza.pl.

Gazeta.pl

fot. biuro prasowe Agora

Comments

comments

68
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...