Nowi autorzy w Motoryzacja Interia

Informacja Prasowa - 13.12.2021
142

Nowi autorzy w Motoryzacja Interia

Nowi autorzy w Motoryzacja Interia

Motoryzacja Interia nie zwalnia, do grona autorów serwisu dołączyli Maciek Ziemek i Łukasz Bąk. Topowi dziennikarze motoryzacyjni w Polsce odkrywają przed użytkownikami portalu tajemnice wielkich koncernów oraz zdradzają najnowsze trendy.

Bardzo się cieszymy ze współpracy z Maćkiem Ziemkiem i Łukaszem Bąkiem. Ich materiały wzbogacają ofertę premium serwisu Motoryzacja Interia. W tekstach pierwszego z nich użytkownicy znajdą opinie i wypowiedzi czołowych przedstawicieli sektora motoryzacyjnego na świecie. Maciek publikuje u nas także przedpremierowe testy samochodów. Łukasz natomiast w merytorycznych, szczerych i odważnych felietonach dzieli się z naszymi użytkownikami swoją ogromną wiedzą dotyczącą branży motoryzacyjnej – mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny Grupy Interia.

Maciek Ziemek to dziennikarz motoryzacyjny z 30-letnim doświadczeniem. Od 20 lat jest jednym z dwóch w Polsce i 60 w Europie jurorów w najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie na najlepszy samochód w Europie – Car of the Year. Przetestował już ponad 2000 aut i opublikował ponad 3000 artykułów. Współautor książki „Samochodem przez Alpy – trasy dla zuchwałych”, w której miłość do rajdów samochodowych łączy się z pasją do podróżowania autem.

Łukasz Bąk jest współprowadzącym kultowego Automaniaka w TVN Turbo i współtwórcą kanału CaroSeria na YouTubie. Przygodę z motoryzacją rozpoczął od przejażdżki Peugeotem 205 wujka. Miał wtedy 12 lat. Osiem lat później kupił Renault 5 GT. Po miesiącu je sprzedał, żeby kupić laptopa i zacząć zarabiać na życie pisaniem. Pracował w Newsweeku, Dzienniku, Wprost, a przez ostatnich 10 lat w Dzienniku Gazecie Prawnej, gdzie w swoich felietonach motoryzacyjnych nie oszczędzał żadnej marki.

Comments

comments

142
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...