Nowe stroje AC Milan hołdem dla architektury Mediolanu

Informacja Prasowa - 28.07.2020
63

Nowe stroje AC Milan hołdem dla architektury Mediolanu

NOWE STROJE DOMOWE AC MILAN HOŁDEM DLA ARCHITEKTURY MEDIOLANU

 Firma PUMA ma przyjemność zaprezentować nowy komplet strojów domowych drużyny AC Milan na sezon 2020/21, w którym zagrają: męska i damska drużyna seniorów oraz wszystkie ekipy młodzieżowe. Inspiracją do stworzenia koszulki  była elegancja, prestiż oraz zachwycająca i urzekająca architektura Mediolanu.

Mediolan to jedyne w swoim rodzaju połączenie kultury oraz historii co sprawia, że miasto jest jednocześnie piękne i przepełnione kreatywnością. Stolica Lombardii to również miejsce, gdzie turyści z całego świata mogą podziwiać jedne z najpiękniejszych budynków świata, które w symboliczny sposób znalazły swoje miejsce na najnowszej koszulce domowej AC Milan.

Jednym z najważniejszych budynków Mediolanu jest bezsprzecznie Galleria Vittorio Emmanuele II, która dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala poczuć duszę miasta oraz w idealny sposób łączy przeszłość z nowoczesnym podejściem do projektowania. Galeria jest najstarszym domem handlowym w mieście, mieszczącym się w czteropiętrowym, podwójnym pasażu w centrum Mediolanu, a jego nazwa jest hołdem dla pierwszego króla Włoch. Wyraziste wzory i wyjątkowa architektura galerii zainspirowały projektantów marki PUMA do stworzenia charakterystycznego nadruku, który znalazł się pomiędzy tradycyjnymi
czarno – czerwonymi pasami, dodając odrobiny nowoczesności, przy jednoczesnym zachowaniu tożsamości klubu AC Milan.

David Bremond, Head of Product Line Management Teamsport: „AC Milan to coś więcej niż klub piłkarski, to integralna część kultury miasta. Chcieliśmy stworzyć koszulkę, która szanuje tradycje klubu oraz przemawia do kibiców we Włoszech jak i tych poza granicami kraju. Dodaliśmy do tej koszulki ikonę architektury Mediolanu, aby  reprezentowała ona nie tylko miasto, ale i kulturę, która na nie wpływa„.

Casper Stylsvig, Chief Revenue Officer of AC Milan: „Koszulka AC Milan to symboldumy i miłości do klubu milionów fanów na całym świecie. Nowy projekt jest hołdem dla tradycji, kultury i wyjątkowej architektury, która jest synonimem naszego pięknego miasta Mediolan. AC Milan jest zbudowany na innowacyjności, społeczności i integralności, a PUMA perfekcyjnie uchwyciła te podstawowe wartości w tym nowym, eleganckim projekcie„.

Koszulka zadebiutuje już drugiego sierpnia, kiedy piłkarze AC Milan podejmą na swoim stadionie Cagliari w ostatnim meczu sezonu Serie A.

Comments

comments

63
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...