Nowe programy i zmiany w ramówce Radia TOK FM

Informacja Prasowa - 03.02.2022
27

Nowe programy i zmiany w ramówce Radia TOK FM

Nowe programy i zmiany w ramówce Radia TOK FM

Już od najbliższej soboty, 5 lutego br. do Radia TOK FM powróci Patrycja Wanat i jej wyjątkowy Magazyn Filmowy „Do zobaczenia”, a w czwartek, 10 lutego br. na antenie stacji zadebiutuje „Program językowy”. Oprócz tego zmieni się dzień i godzina nadawania programu „Wierzę w zwierzę” Doroty Sumińskiej. Wszystkich propozycji Radia TOK FM można też słuchać – niezależnie od aktualnej ramówki – na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.
W lutym na antenę Radia TOK FM powróci Patrycja Wanat i jej Magazyn Filmowy „Do zobaczenia”. Program będzie emitowany w soboty, w godz. 10:00-11:00, pierwsza emisja w najbliższą sobotę, 5 lutego br. To wyjątkowa audycja poświęcona polskim i zagranicznym filmom oraz najważniejszym festiwalom filmowym. Słuchacze stacji poznają dzięki niej najgorętsze filmowe newsy, wysłuchają wywiadów i recenzji.
Już w czwartek – 10 lutego br. o godz. 19:20 na antenie zadebiutuje audycja „Program językowy”, z której będzie można dowiedzieć się m.in jak język wpływa na nasze myślenie i jakie mamy z nim kłopoty, a także, co dzieje się, gdy stwarzamy językiem rzeczywistość – przez deklaracje miłości i wrogości, przysięgi i definicje albo sposób, w jaki językiem możemy się ranić lub koić. Program poprowadzi Jacek Wasilewski – językoznawca i kulturoznawca, który zajmuje się badaniem i projektowaniem języka. – „Program językowy” jest tak naprawdę w naszym umyśle. To właśnie język programuje nasze myślenie, a w naszym przypadku sprawę komplikuje fakt, że jest to skomplikowany język polski. Warto w związku z tym dostać się do tego kodu i zobaczyć, jak działa, a właściwie jak my działamy – wyjaśnia Jacek Wasilewski.
Z kolei audycja Doroty Sumińskiej „Wierzę w zwierzę” zmieni dzień i godzinę emisji. Programu będzie można wysłuchać w formie felietonowej w poniedziałki po godz. 19:20.
Nowości w ramówce Radia TOK FM wspiera promocja na antenie, na tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.
Zmiany ramówkowe dotyczą programu stacji w eterze. Subskrybenci dostępu TOK FM Premium nadal mogą słuchać wszystkich audycji Radia TOK FM w formie podcastów na tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej – bez reklam, w dowolnej kolejności, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Więcej informacji o ofercie TOK FM Premium – https://audycje.tokfm.pl/premium.
Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium, liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM na koniec września 2021 r. wyniosła 25 tys.
Podcastowa oferta Radia TOK FM to cyfrowa biblioteka ponad 200 audycji i cykli tematycznych o różnorodnej tematyce – m.in. politycznej, ekonomicznej, społecznej, naukowej i poradnikowej – zawierająca ponad 75 tys. podcastów. Są wśród nich bieżące audycje z anteny Radia TOK FM, podcasty dostępne wyłącznie w internecie, a także cykle archiwalne o ponadczasowej wartości i podcasty partnerów.

Comments

comments

27
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...