Nowe osoby w zespole eStoreMedia

Informacja Prasowa - 15.01.2018
261

Nowe osoby w zespole eStoreMedia

eStoreMedia pozyskała do swojego zespołu Client Success kompetentnych profesjonalistów, do tej pory zasilających szeregi takich firm, jak Orange, L’Oreal, Innogy, czy Teva Pharmaceuticals.

Dział Client Success eStoreMedia wzmocniły cztery osoby, które będą współpracować z firmą w obszarze maksymalizacji wartości dostarczanej klientom przez eStoreMedia:

  •  Filip Żok, przez ostatnie 10 lat związany z Orange, ostatnio na stanowisku Digital Director,
  •  Michał Stanowski, przez ostatnie 4 lata odpowiedzialny za trade marketing w Teva Pharmaceuticals,
  •  Adam Puchalski, przez ostatnie 2 lata związany z X-Trade Brokers oraz Innogy w rolach analityka biznesowego
  •  Joanna Grabek, przez ostatni rok odpowiedzialna za obsługę kluczowych klientów w L’Oreal Polska.

– Rozwój obszaru Client Success związany jest z poszerzeniem portfolio międzynarodowych klientów firmy na rynkach europejskich, azjatyckich oraz amerykańskich, wśród których znajdują się wiodące koncerny produkujące dobra FMCG, produkty RTV oraz AGD – komentuje Rafał Kochański, Head of Client Success w eStoreMedia.

eStoreMedia to dynamicznie rozwijająca się firma badawczo-konsultingowa wspierająca klientów w obszarze e-commerce. Funkcjonuje od 2009 roku, obsługując dużych, międzynarodowych klientów z listy Fortune 500 w ponad 30 krajach. Główne produkty firmy to eStoreCheck – oprogramowanie, analizujące i prezentujące oferty sklepów na potrzeby analityki biznesowej, a także eStoreContent – oprogramowanie, wspierające producentów w tworzeniu oraz przekazywaniu atrakcyjnych treści produktowych do sklepów internetowych.

Comments

comments

261
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...