Nowe osoby i awanse w Lighthouse

Informacja Prasowa - 19.01.2022
30

Nowe osoby i awanse w Lighthouse

Nowe osoby i awanse w Lighthouse

 Lighthouse, firma doradztwa komunikacyjnego, poszerza swój zespół konsultantów. Do działu Corporate, którym od 2019 roku zarządza Andrzej Mirowski dołączyli Katarzyna Matolicz, Agata Młynarczyk i Adrian Urniaż. W dziale Tech pracę rozpoczęli Arkadiusz Sęga oraz Mikołaj Kolarski. W ostatnim czasie do zespołu Lighthouse dołączyła również Magdalena Markowska.

Katarzyna Matolicz to nowa Project Manager w dziale Corporate. Z branżą komunikacyjną związana od kilkunastu lat. Początkowo pracowała jako dziennikarka w redakcjach prasowych i radiowych, później już jako pr-owiec zajmowała się realizacją kampanii wizerunkowych, CSR-owych, edukacyjnych i produktowych. Pracowała m.in. dla Budimexu, Perfetti Van Melle, Circle K, Ambasady Francji w Warszawie, wydawnictwa Nowa Era oraz Peugeot Polska.

Dział Corporate, jako Project Executive, będzie wspierać także Agata Młynarczyk, która do tej pory pracowała jako event manager i planistka. Do zespołu Lighthouse, na stanowisko Project Executive dołączyła również Magdalena Markowska, która ma doświadczenia głównie w obszarze komunikacji marketingowej marek z branży lifestyle, beauty, fashion & FMCG oraz placówek kulturalnych. W Lighthouse będzie wspierała zespół realizujący projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej m.in. dla LPP.

Nowym Junior Project Executive w praktyce korporacyjnej został Adrian Urniaż, który wcześniej z powodzeniem odbył staż w firmie. Adrian kończy studia magisterskie Kolegium Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim.

 Z początkiem roku awans na stanowisko Senior Project Executive uzyskała Ewa Zaborska. Wcześniej promocję dostały: Aleksandra Konecka – Olszewska na Project Managera, Anna Górecka z działu Digital na Digital Specialist oraz Adrianna Trefoń z działu Tech na Senior Project Executive.

 „Nowe osoby w naszym zespole to efekt dynamicznego rozwoju, w szczególności nowych projektów, które wkrótce będziemy mogli zakomunikować. To także wzmocnienie na projektach realizowanych dla obecnych klientów” – tłumaczy Andrzej Mirowski dyrektor działu Corporate w Lighthouse. – „To co mnie cieszy najbardziej, to z jednej strony awanse wewnątrz naszej firmy, a z drugiej zatrudnienie Adriana Urniaża, który został z nami po stażu. Zapraszam do dołączenia do naszego programu stażowego, bo jak widać w ten sposób można również zostać Latarnikiem!” – dodaje Mirowski.

To nie koniec zmian personalnych u Latarników. Do działu Tech dołączył Arkadiusz Sęga, który jako Project Executive będzie wspierał zespół PR produktowego, pracując głównie na projektach HP i Vectry. Sęga zdobywał doświadczenie jako redaktor serwisów technologicznych, a także pracując dla Orange czy Alcatela. Ostatnio pracował w SAROTA PR i był odpowiedzialny za komunikację takich marek jak MMD (producent monitorów Philips) oraz Sonos (od początku PR-owej obecności firmy w Polsce). Równocześnie zespół technologiczny zasilił Mikołaj Kolarski, jako Junior Project Executive, w praktyce technologicznej, który wspiera działania na projekcie dla Riot Games. Wcześniej pracował w INEA i zdobywał doświadczenie w branży gamingowej przy powstawaniu gier w wirtualnej rzeczywistości. Mikołaj jest pierwszym w pełni zdalnym pracownikiem Lighthouse.

Comments

comments

30
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...