Nowe, olbrzymie biuro Google w Wielkiej Brytanii z basenem i ogrodem na dachu z widokiem na Londyn

Redakcja PR - 12.06.2017
161

Nowe, olbrzymie biuro Google w Wielkiej Brytanii z basenem i ogrodem na dachu z widokiem na Londyn

Google oficjalnie ujawniło szczegóły budowy nowej siedziby na King’s Cross w Londynie. Pracownicy nie będą mogli narzekać na brak udogodnień. Czekać na nich będzie 25-metrowy basen, sale gimnastyczne z widokiem na Londyn i ścieżki spacerowe na dachu 11-piętrowego biura.

Screen_Shot_2017_06_01_at_1.15.44_PM.pngźródło: Google

 

Za projektem stoją architekci z Heatherwick Studios i Bjarke Ingels Group. Motywem przewodnim ma być natura, a wszystkie kondygnacje mają mieć ponad 90 tys. m2.

Nowy budynek dołączy do kompleksu biur Google, w których ma pracować nawet 7 tysięcy osób.

– Jesteśmy podekscytowani możliwością zgromadzenia wszystkich londyńskich pracowników Google’a w jednym miejscu, dzięki zaprojektowanemu od zera budynkowi – powiedział Joe Borrett, dyrektor działu nieruchomości w Google’u. – Nasze biura i wszystkie placówki pełnią ważną rolę w kształtowaniu kultury wewnątrz firmy. To ona sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych przez pracowników miejsc pracy – dodawał. – Podaje portal BI.

Budynek został zaprojektowany w zgodzie z naturą – ma zużywać minimalną ilość energii i być przyjazny dla środowiska.

Comments

comments

161
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...