Nowe kino sieci Helios w Stalowej Woli

Informacja Prasowa - 15.12.2017
187

Nowe kino sieci Helios w Stalowej Woli

Już od piątku, 15 grudnia br. w Stalowej Woli będzie działać nowe, wielosalowe kino Helios. Najnowszy multipleks, posiadający cztery sale z 650 miejscami dla widzów, zostanie otwarty w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola. To 44. kino w sieci Helios – największej w Polsce pod względem liczby obiektów, która dysponuje łącznie 241 ekranami i ponad 49 tys. miejsc.

 

Nowe kino sieci Helios w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które zadowolą widzów ceniących sobie wyjątkowe filmowe doznania. W salach zamontowano wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk Dolby Digital 5.1, najnowszej generacji projektory Christie 4K oraz najwyższej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D. Filmy 3D będą wyświetlane w technologii DepthQ, a komfort oglądania zapewnią lekkie okulary w rozmiarach dla dzieci i dorosłych. Oczekiwanie na seans uprzyjemni widzom aromatyczna kawa z Helios Café, a oglądanie filmu – przekąski i napoje z kinowego baru.

 

Od pierwszych dni działalności nowego kina Helios w Stalowej Woli widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze filmy rodzimego oraz światowego kina, m.in. kolejną odsłonę kultowej sagi „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”.

Poza regularnym repertuarem widzowie będą mogli także wziąć udział w seansach specjalnych: Kina Kobiet, Nocnych Maratonów Filmowych, Kinie Konesera czy Filmowych Porankach oraz Kinie na Temat. Z myślą o rodzinnych wizytach Helios przygotował bilet rodzinny, w ramach którego na wszystkie filmy do lat 13 opiekunowie wraz z dziećmi kupują bilety ulgowe, a także atrakcyjne zniżki w ramach programu „Karta Dużej Rodziny”.

Sieć kin Helios oferuje również promocje cenowe, na przykład Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. W ramach programu Kultura Dostępna w każdy czwartek widzowie mogą oglądać najlepsze polskie filmy w cenie 10 złotych.

 

Sieć Helios przygotowała atrakcje na cały pierwszy weekend działania kina w Stalowej Woli. W licznych konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, a w konkursie głównym – roczny karnet do nowego multipleksu. W holu kina pojawi się m.in. koło fortuny oraz liczne zabawy dla najmłodszych kinomanów: warsztaty z fotogadżetami, brokatowe tatuaże, malowanie twarzy oraz żywa maskotka.

 

Wszystkie informacje o otwarciu kina Helios w galerii VIVO! Stalowa Wola, aktualny repertuar i filmowe zapowiedzi, a także wiadomości o wydarzeniach lokalnych związanych z projektami kinowymi oraz premierami filmowymi dostępne są na stronie Helios.pl.

 

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – posiada 44 obiekty, w których znajduje się 241 ekranów i ponad 49 tys. miejsc. Sieć cieszy się uznaniem klientów – otrzymała tytuł Superbrands Created in Poland w kategorii „Czas wolny” oraz jest laureatem Konkursu TERAZ POLSKA.

Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście i we Wrocławiu. W 2018 r. sieć otworzy kolejne kina – w Gdańsku, Katowicach, Legionowie i Pabianicach.

Comments

comments

187
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...