Nowe kino sieci Helios w Krośnie

Informacja Prasowa - 29.09.2017
115

Nowe kino sieci Helios w Krośnie

Dziś – w piątek, 29 września br. w Krośnie otwarte zostało najnowsze kino sieci Helios. Nowy obiekt mieści się w centrum handlowym VIVO! Krosno i posiada cztery nowoczesne sale z ponad 800 miejscami dla widzów. To już 4. na Podkarpaciu i 43. w Polsce multipleks sieci Helios. Łącznie sieć dysponuje 237 ekranami i ponad 48 tys. miejsc.

Nowe kino sieci Helios w centrum handlowym VIVO! Krosno zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkowe przeżycia nawet najbardziej wymagającym kinomanom – w salach zamontowano wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, które zaprezentuje dźwięk cyfrowy w technologii DOLBY 5.1, najnowszej generacji projektory Christie 4K i najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D wyposażone w technologię DepthQ. W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie mogą napić się aromatycznej kawy w Helios Café lub skorzystać z baru, w którym dostępne są kinowe przekąski i napoje.

Już w pierwszych dniach działalności nowego kina Helios w Krośnie widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze filmy rodzimego oraz światowego kina. W repertuarze znajdą się m.in.: „Botoks” – głośny film Patryka Vegi odsłaniający kulisy polskiej służby zdrowia czy „Twój Vincent” –  pierwsza w historii pełnometrażowa animacja malarska, która już zachwyca publiczność na całym świecie (premiera w piątek, 6 października br.).

Poza regularnym repertuarem w krośnieńskim kinie widzowie będą mogli wziąć udział w seansach specjalnych: Kina Kobiet (spotkania połączone z projekcją filmową tylko dla pań), Nocnych Maratonów Filmowych (oferta filmowa dla nocnych marków), „Kinie Konesera” (seanse filmów wybitnych reżyserów, kina niezależnego i produkcji nagradzanych na międzynarodowych festiwalach) czy Heliosa na Scenie (spektakle Royal National Theatre w Londynie i Comédie-Française w Paryżu). Z myślą o rodzinnych wizytach Helios przygotował bilet rodzinny, w ramach którego na wszystkie filmy do lat 13 opiekunowie wraz z dziećmi kupują bilety ulgowe, a także atrakcyjne zniżki w ramach programu „Karta Dużej Rodziny”.

Sieć kin Helios oferuje także promocje cenowe, na przykład Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. W ramach programu Kultura Dostępna w każdy czwartek widzowie będą mogą oglądać najlepsze polskie filmy w cenie 10 złotych.

Z okazji otwarcia nowego obiektu sieć Helios przygotowała atrakcje na cały pierwszy weekend działania kina. W tym czasie w licznych konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, a w konkursie głównym – roczny karnet do krośnieńskiego multipleksu. W holu kina pojawi się m.in. koło fortuny oraz fotobudka.

Komplet informacji o otwarciu kina Helios w galerii VIVO! Krosno w Krośnie, aktualny repertuar i filmowe zapowiedzi, a także wiadomości o wydarzeniach lokalnych związanych z projektami kinowymi oraz premierami filmowymi dostępne są na stronie Helios.pl.

Comments

comments

115
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...