Nowe „Avanti” już w sprzedaży

Informacja Prasowa - 24.02.2017
144

Nowe „Avanti” już w sprzedaży

Siedem najgorętszych trendów na wiosnę, przegląd aktualnych ofert z popularnych sklepów oraz testy kremów na noc – to tylko niektóre z tematów z marcowego wydania miesięcznika „Avanti” – leadera wśród czasopism shoppingowych na polskim rynku. Tylko na łamach magazynu prezentacja limitowanej kolekcji Top Secret for Avanti z 30% rabatem dla czytelniczek.

Od 24 lutego dostępne jest w sprzedaży najnowsze wydanie magazynu „Avanti”, w którym redakcja prezentuje wiosenne trendy królujące na światowych wybiegach – od zwiewnych falban i „grzecznych” plis po energetyczną fuksję i futurystyczne propozycje dla odważnych. Natomiast dla dziewczyn z pazurem stylistki przygotowały kilka rockowych zestawów – w różnych wariantach cenowych.

W części poświęconej urodzie czytelniczki dzielą się swoimi opiniami na temat kremów na noc. Dodatkowo eksperci radzą, jak zadbać o włosy po zimie i jakie zabiegi pielęgnacyjne zapewnią najlepsze efekty.

Ponadto w magazynie znajduje się 220 kuponów rabatowych na zakupy w wybranych outletach, sklepach stacjonarnych i internetowych. Do 50% zniżki na odzież, bieliznę, obuwie, galanterię kosmetyki czy artykuły wyposażenia wnętrz.

Miesięcznik „Avanti” dostępny jest w kioskach od 24 lutego w cenie 4,99 zł.

Comments

comments

144
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...