Nowe audycje i konkursy w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 29.08.2019
236

Nowe audycje i konkursy w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje

Po wakacjach na antenę Radia Złote Przeboje powrócą ulubione programy słuchaczy stacji. W weekendy zaproszą na nie m.in. Odeta Moro, Marzena Rogalska i nowy prowadzący – Maciej Jednoralski. Oprócz tego we wrześniu będzie można sprawdzić swoją muzyczną wiedzę w konkursie antenowym Radia Złote Przeboje „Gra na czas”.

Już od poniedziałku, 2 września br. Radio Złote Przeboje zacznie grać według nowej, jesiennej ramówki. Poranny program stacji „Złote Przeboje na dzień dobry” będzie teraz rozpoczynał się o godz. 5:00 i trwał aż do godz. 9:00. Gospodarzem pasma pozostaje Kamil Baleja, a towarzyszyć mu będą Karolina Wasielewska, odpowiedzialna za część informacyjną i reporter programowy Mirosław Szczepanik.

Radio Złote Przeboje przygotowało też dla słuchaczy wyjątkowy konkurs „Gra na czas”, w którym od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 – 18:00 słuchacze będą szukać odpowiedzi na trudne, muzyczne pytania. Aż trzy razy dziennie za prawidłową odpowiedź będzie można zdobyć nagrodę – 1000 zł.

Oprócz tego od września wieczorne audycje „Radioturniej” i „Cała muzyka”, obecne na antenie od poniedziałku do czwartku, w godz. 18:00-22:00, poprowadzą Tomasz Brhel, Piotr Jaworski i Odeta Moro.

Po wakacyjnej przerwie do ramówki Radia Złote Przeboje powróci weekendowy program Odety Moro. „Najlepszy weekend” będzie można usłyszeć w soboty, od godz. 11:00 do 14:00. Pierwsza audycja – już 7 września br.

Na antenie Radia Złote Przeboje ponownie pojawi się także Marzena Rogalska, która przygotowała dla słuchaczy nową audycję „Rogalska i spółka”. W programie dwoje zaproszonych przez prowadzącą gości zmierzy się ze sobą w konkursach z wiedzy muzycznej. Audycja będzie nadawana w każdą niedzielę, od godz. 11:00 do 14:00. Premierowa odsłona programu, którego pierwszymi gośćmi będą Maciej Kurzajewski i Marta Manowska, już 8 września br.

W soboty i niedziele, w godz. 14:00 – 19:00 na rozrywkowe popołudnie słuchaczy Radia Złote Przeboje zaprosi nowy prowadzący – Maciej Jednoralski.

Nowości z jesiennej ramówki Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.ploraz na profilu stacji na Facebooku.

 

Comments

comments

236
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...