Nowa wiosenna ramówka Radia TOK FM

Informacja Prasowa - 09.02.2017
146

W najbliższy weekend, 11-12 lutego br., staruje wiosenna ramówka Radia TOK FM

Słuchacze Radia TOK FM będą mogli posłuchać zupełnie nowych programów już w najbliższy weekend, 11-12 lutego br. Wśród najnowszych propozycji stacji na soboty i niedziele znalazły się m.in. „Świat się chwieje” – audycja publicystyczna Grzegorza Sroczyńskiego w niedzielę o godz. 9:00 oraz nowy „Magazyn Radia TOK FM” w soboty i niedziele w godz. 11:00-16:00, którego gospodarzami będą Karolina Głowacka i Przemysław Iwańczyk. 

Już w najbliższą sobotę od godz. 7:00 w porannym programie Karolina Głowacka i jej goście, poza bieżącymi wydarzeniami, będą omawiać nowe idee i prądy intelektualne, a także przypominać wydarzenia z historii bliższej i dalszej. Następnie, o godz. 9:00 na program „Skołowani” zaprosi słuchaczy Krzysztof Woźniak, a o 10:00 na audycję „Wierzę w zwierzę” – dr Dorota Sumińska. W godz. 10:00-16:00 „Magazyn Radia TOK FM” poprowadzi Karolina Głowacka. Stałą częścią sobotniej audycji będą programy naukowe „Homo Science” Aleksandry i Piotra Stanisławskich, „Człowiek 2.0” Jana Stradowskiego, „Twój problem – moja sprawa” Anny Gmiterek-Zabłockiej oraz nowy program motoryzacyjny „W drogę” Krzysztofa Woźniaka. Stałe miejsce będą w niej również miały „Klasyki dla grzeszników”, czyli przypomnienie najbardziej wartościowych dzieł kinowych, literackich i muzycznych.

W niedzielę o godz. 9:00 w roli prowadzącego audycję zadebiutuje Grzegorz Sroczyński, dziennikarz „Gazety Wyborczej”, który w programie „Świat się chwieje” porozmawia ze swoimi gośćmi. O godz. 10:00 słuchacze będą mogli posłuchać audycji „Wybory w TOKu” Dominiki Wielowieyskiej, a od 11:00 do 16:00 na „Magazyn Radia TOK FM” zaprosi Przemysław Iwańczyk. Stałym elementem niedzielnej edycji programu będą „Sztuka życia” Hanny Zielińskiej” oraz „Strefa szefa” Marzeny Mazur, a także zupełnie nowe pozycje – „Niedzielny obiad”, „Podróże małe i duże”, „Jak z dzieckiem” oraz „Rusz się, na zdrowie”.

Program Ewy Podolskiej „U TOKtora” będzie nadawany w soboty i niedziele o godz. 16:00. W sobotę po południu Radio TOK FM zaproponuje swoim słuchaczom audycję poświęconą książkom – „Poczytalni”, a następnie program „Do zobaczenia” Patrycji Wanat i „ Weekend Radia TOK FM”, który poprowadzi Ewa Podolska.

Dodatkowo, dotychczasowa niedzielna „Godzina Filozofów” Tomasza Staniszewskiego będzie teraz stałym elementem jego audycji „Wieczór Radia TOK FM” w każdy wtorek. Czwartkowy „Wieczór” poprowadzi Paweł Sulik.

Całą ramówkę Radia TOK FM można znaleźć na stronie: http://audycje.tokfm.pl/ramowka

Zobacz też:

„Informacje o jakości powietrza” w Radiu TOK FM

Comments

comments

146
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...