Nowa wersja aplikacji Interia Sport na urządzenia z Androidem już dostępna

Informacja Prasowa - 22.10.2020
210

Nowa wersja aplikacji Interia Sport na urządzenia z Androidem już dostępna

Nowa wersja aplikacji Interia Sport na urządzenia z Androidem już dostępna

Do sklepu Google Play trafiła właśnie nowa wersja sportowej aplikacji mobilnej Grupy Interia. W aktualizacji zadbano o odświeżony layout, nowy układ treści, jeszcze więcej ciekawych artykułów oraz relacji z wydarzeń sportowych (w tym materiałów wideo), a także wdrożono dodatkowe funkcjonalności, ułatwiające korzystanie z aplikacji jak tryb ciemny oraz „Czytaj artykuł” – dodatki znane z flagowej aplikacji Interia.

Użytkownik w aplikacji otrzymuje dostęp do relacji na żywo z wydarzeń sportowych — meczów piłki nożnej, rozgrywek siatkarskich, tenisowych i wielu innych. Każdy sportowy kibic może także śledzić wyniki z kilkunastu lig, a intuicyjna obsługa i atrakcyjny wygląd aplikacji sprawiają, że korzystanie z aplikacji Interia Sport staje się łatwe i przyjemne. Użytkownicy, dzięki aplikacji, otrzymują również dostęp do wielu materiałów wideo, takich jak skróty i fragmenty meczów piłkarskich, strzelone bramki podczas rozgrywek z udziałem reprezentacji Polski, ale także te pochodzące z Ligi Mistrzów, Ligi Europy, gal bokserskich i MMA oraz siatkarskich rozgrywek z udziałem reprezentacji Polski (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), PlusLigi oraz Tauron Ligi.

Dzięki opcji „Czytaj artykuł” każdy użytkownik jednym kliknięciem uruchomi wersję audio wybranego tekstu. To pozwoli odsłuchać treść artykułu w sytuacjach, w których czytanie staje się niemożliwe lub utrudnione, jak jazda autem czy autobusem.

Chcieliśmy, żeby aplikacja Interia Sport na system Android była atrakcyjnym narzędziem dla każdego kibica, bez względu na wybraną dyscyplinę. Nowe funkcjonalności aplikacji w połączeniu z personalnym wzmocnieniem redakcji sportowej o znanych dziennikarzy i ekspertów ze świata sportu, sprawiają, że Interia Sport ma potencjał, by stać się nieodłącznym narzędziem każdego fana sportu – wyjaśnia Michał Antosiewicz, Mobile Product Manager w Grupie Interia.

Najnowsza wersja aplikacji Interia Sport została w pełni zintegrowana z pakietem HMS (Huawei Mobile Services) i trafiła równie do Huawei App Gallery.

Według Badania Gemius/PBI we wrześniu 2020 roku serwis Sport Interia odwiedziło 2,2 mln realnych użytkowników, generujących 23,6 mln odsłon. Podczas gdy strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały 18,9 mln realnych użytkowników i 1,4 mld odsłon.

Comments

comments

210
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...