Nowa redaktor naczelna serwisu WP Kobieta

Informacja Prasowa - 18.07.2018
141

Nowa redaktor naczelna serwisu WP Kobieta

Do Wirtualnej Polski dołącza Sylwia Niemczyk. Jako redaktor naczelna pokieruje serwisem WP Kobieta oraz będzie odpowiedzialna za obszar Styl Życia. Doświadczenie zdobywała m.in. w Edipresse Polska.

WP Kobieta

Sylwia Niemczyk swoją karierę zawodową zaczynała na stanowisku dziennikarki i reporterki Valkea Media. Od 12 lat pracuje w prasie i mediach internetowych w wyd. Edipresse Polska. Do listopada 2017 prowadziła serwis dla rodziców Babyonline.pl. Ostatnio pracowała jako zastępczyni red. nacz. w Edipresse Content Studio i publikowała m.in. w serwisach: Wizaż.pl, Polki.pl i Party.pl.

– Nie mam wątpliwości, że ogromne doświadczenie Sylwii w budowaniu angażujących mediów online jest gwarancją jakości dla naszych użytkowników. Przed nami dużo ambitnych projektów w obszarze Styl Życia, cieszę się, że będziemy mogli realizować je wspólnie z Sylwią – mówi Katarzyna Szpor, dyrektor ds. strategii wydawniczej w WP.

WP Kobieta to serwis dla kobiet, które nie boją się dyskusji na żaden temat. Prezentuje pełne emocji wywiady, porady, wideo i inspiracje. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2018 serwis odwiedziło 3,7 mln realnych użytkowników.

Wirtualna Polska to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego – Wirtualnej Polski. Prowadzi też portal o2 oraz specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak Money.pl, WP SportoweFakty, WP abcZdrowie i dobreprogramy.pl. W branży e-commerce WP działa w zakresie turystyki, mody, urządzania wnętrz, usług finansowych oraz zdrowia.

Comments

comments

141
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...