Nowa ramówka CNN International

Informacja Prasowa - 18.09.2019
52

Nowa ramówka CNN International

CNN International od 23 września wprowadzi dwa nowe programy wieczorne nadawane z siedziby w Londynie: „The Brief” i „Your World Today” oraz wydłuży o godzinę produkcję transmitowaną z Abu Zabi, „Connect the World”.

Nowa propozycja od CNNI, The Brief z Biancą Nobilo nadawana będzie na żywo w weekendy o godz. 23:00 CET prosto z Londynu. Prowadząca przedstawi widzom wnikliwe spojrzenie na najważniejsze wydarzenia i historie z ostatnich 24 godzin. Ten dynamiczny, półgodzinny program, będzie przybliżał nie tylko newsy z Wielkiej Brytanii, ale również z całego świata, uzupełnione o specjalnie przygotowane przez CNN raporty.

O 0:00 CET Isa Soares Cyril Vanier w programie Your World Today podzielą się najważniejszymi oraz najgłośniejszymi wydarzeniami bieżącego dnia ze świata. Dla widzów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki przytoczą również kontekst tych wiadomości, które zdominowały ostatnie 24 godziny, aby mogli uzyskać ich szerszy obraz. Podobnie część programu będzie skierowana specjalnie do widzów z Azji.

Nowe, nadawane z Londynu programy to efekt dobrze przyjętej premiery CNN Newsroom Maxem Fosterem, który jest emitowany w dni powszednie o godz. 14:00 CET.

Dodatkowo CNN International wydłuży o godzinę flagowy program stacji, transmitowany codziennie na żywo z Abu Zabi, Connect the Worldz Becky Anderson w roli prowadzącej. Pozwoli to zaprezentować widzom bardziej pogłębione wywiady z kluczowymi osobistościami kształtującymi polityczne oblicze Bliskiego Wschodu. Będzie on emitowany w godzinach 16:00 – 18:00 CET.

Weekendowa ramówka CNNI zostanie również wzbogacona o CNN Newsroom z Robyn Curnow oraz Michaelem Holmesem. Program będzie nadawany prosto z centrali CNN w Atlancie.

Mike McCarthy, Senior Vice President of Programming i General Manager, CNN International, powiedział: Cieszymy się, że uruchamiamy nowe programy, które będą stanowić kluczową część naszego wiodącego pasma wieczornego na rynku europejskim i porannych audycji w Azji. Ponadto, wraz z rozwojem »Connect the World«, powracamy do większego zaangażowania w sprawy na Bliskim Wschodzie. Międzynarodowy zasięg jest podstawą tego, co czyni CNN wyjątkowym, a my jesteśmy zobowiązani do dostarczania najwyższej jakości dziennikarstwa dla odbiorców na całym świecie.

***

Poniższe godziny emisji programów CNNI, z uwzględnieniem nowości w line-upie, obowiązują od 23 września:
14:00 CET       CNN Newsroom z Maxem Fosterem (CNN London)
14:30 CET       World Sport (CNN Atlanta)
15:00 CET       First Move z Julią Chatterley (NYSE)
16:00 CET       Connect the World z Becky Anderson (CNN Abu Dhabi)
17:00 CET       Connect the World z Becky Anderson (CNN Abu Dhabi)
18:00 CET       The Express (NYSE)
19:00 CET       Amanpour (CNN London)
20:00 CET       Hala Gorani Tonight (CNN London)
21:00 CET       Quest Means Business (CNN New York)
22:00 CET       The Lead z Jakiem Tapperem (CNN Washington)
23:00 CET       The Brief z Biancą Nobilo (CNN London)
23:30 CET       World Sport (CNN Atlanta)
00:00 CET       Your World Today z Isą Soares i Cyril Vanier (CNN London, 2 godziny)

Comments

comments

52
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...