Nowa linia „Coachingu Extra”

Informacja Prasowa - 21.02.2017
84

Magazyn "Coaching Extra" w nowej odsłonie

„Coaching Extra” to praktyczne warsztaty rozwoju osobistego. Forma magazynu została zmieniona, by powstał zeszyt ćwiczeń, w którym łatwo się notuje. Numer będzie w sprzedaży od 22 lutego br.

Nowa linia „Coachingu Extra” to numery w całości złożone z materiałów warsztatowych, cieszących się szczególną popularnością wśród czytelników magazynu. To zaproszenie do tego, żeby się zatrzymać i przyjrzeć temu, co sami o sobie sądzimy, co jest dla nas ważne, czego potrzebujemy, co chcielibyśmy osiągnąć, dlaczego nam się nie udaje, jak porozumiewamy się z innymi ludźmi.

Format, papier i sposób prezentacji treści zostały tak dobrane, aby ułatwić czytelnikom wykonywanie ćwiczeń.

Autorami warsztatów, pomocnych w pracy nad miękkimi kompetencjami, są doświadczeni coachowie i psychologowie (m.in. Ewa Mukoid, Jacek Rozenek i Dominika Lebda).

Do współpracy będą zapraszani świetni polscy ilustratorzy. Każdy kolejny numer będzie ilustrowany w całości przez jednego artystę. Chcemy, by w ten sposób powstała kolekcja pięknych „zeszytów ćwiczeń” – mówi Łukasz Kamieniak, dyrektor artystyczny „Coachingu Extra”.

Ilustracje do najnowszego numeru przygotowała Anna Niemierko, laureatka wielu nagród i wyróżnień w konkursach polskich i międzynarodowych, m.in.: Bologna Ragazzi Award, Najpiękniejsza Książka Roku PTWK, Książka Roku PS IBBY, White Raven.

W pierwszym wydaniu magazynu pod hasłem „Jak skutecznie myśleć, działać i rozmawiać” redakcja zebrała 14 warsztatów rozwojowych, które zostały podzielone na 5 części tematycznych: Poznaj siebie (ćwiczenia i testy ułatwiające uświadomienie sobie swoich wartości i mocnych stron), Dobrze pomyśl (ćwiczenia dotyczące przekonań i sposobów myślenia), Dogadaj się z innymi (ćwiczenia dotyczące komunikacji), Działaj skutecznie (praca z celami) i Zadbaj o siebie.

Coaching Extra 1/17 wspiera kampania w punktach sprzedaży, prasie, internecie oraz mediach społecznościowych. Kampanię opracował zespół marketingu Burda International Polska.

Informacje o magazynie Coaching Extra 1/17: 

Pierwszy dzień sprzedaży: 22 lutego 2017 r. 

Ostatni dzień sprzedaży: 23 maja 2017 r. 

Objętość: 100 stron 

Cena: 14 ,99 zł

Comments

comments

84
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...