Nowa kampania KAYAK odkrywa świat muzycznych podróży

Jerzy Ciszewski - 07.01.2019
267

Nowa kampania KAYAK odkrywa świat muzycznych podróży

Nowa kampania KAYAK odkrywa świat muzycznych podróży

 Wyszukiwarka KAYAK we współpracy z londyńskimi DJ-kami i producentkami muzycznymi Eli & Fur pokazuje, dlaczego pewne podróżowanie zaczyna się na KAYAK.pl.

 W swojej najnowszej kampanii wyszukiwarka KAYAK odkrywa ekscytujący świat muzycznych podróży. KAYAK wybrał się do Japonii wraz z londyńskimi DJ-kami i producentkami Eli & Fur, towarzysząc im przy tworzeniu muzyki inspirowanej dźwiękami spotykanymi i nagranymi podczas podróży po kraju.

Duo Eli & Fur znalazło inspiracje w dźwiękach instrumentów shamisen używanych przez gejsze, rytmie wygrywanym przez bębniarzy taiko, a nawet… dźwięku siorbania podczas jedzenia ramenu. Odwiedzone przez nich miejsca to świątynia Fushimi Inari-taisha w Kioto, tokijska dzielnica Shibuya czy onsen w mieście Niigata.

Tak najnowszą kampanię opisuje Stefan Petzinger, SVP i Dyrektor Marketingu na Europę, Bliski Wschód i Afrykę: „Kochamy podróżowanie i chcemy, aby inni również przewozili z podróży jak najlepsze wspomnienia. KAYAK pomaga swoim użytkownikom w podejmowaniu pewnych decyzji dotyczących podróży, tak aby dobrze się czuli, odkrywając dowolny zakątek globu. Kiedy wiesz, że podejmujesz najlepsze możliwe decyzje, możesz po prostu cieszyć się wyjazdem”.

Następnie dodaje: „Dla tak kreatywnych osób jak Eli & Fur podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc jest kluczowym źródłem inspiracji do twórczej pracy. Ich muzyka jest niesamowita i byliśmy fanami tego duo już od pewnego czasu, dlatego świetnie nam się pracowało nad najnowszą kampanią oraz muzyką tworzoną podczas wspólnej podróży”.

„Obecnie wielu podróżujących stara się uchwycić każdy moment wyprawy, tak aby zdjęcia dobrze wyglądały na Instagramie. W ten sposób łatwo zapomnieć, że podróżowanie może być stymulujące także dla innych zmysłów – i właśnie to chcieliśmy pokazać. Dźwięki to część ekscytacji związanej z odwiedzaniem nowego, nieznanego miejsca. W naszej ostatniej kampanii chcieliśmy przedstawić energię i emocje, które towarzyszą takim przygodom”.

Najnowsze reklamy TV są czwartą odsłoną kampanii KAYAK Travel Pros, w której do tej pory udział wzięli: legenda snowboardu Jeremy Jones, współpracujący z National Geographic fotograf Matthias Klum oraz szef kuchni i właścicielka kawiarni Lauren Johns. Reklamy pojawią się w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji.

Realizacja kampanii:

Agencja: Produkcja wewnętrzna KAYAK

Autorzy: Jen Barger, Tom Chancellor

Dyrektor artystyczny: Jen Barger

Dyrektor kreatywny: Doug Perkul

Animacja: Eric Linn

Reżyser: Doug Perkul

Zdjęcia: Tobias Kaufmann

Montaż: Dylan Haigh

Dyrektor produkcji: Tracey Gudwin

Producent: Alicia Kowol

Muzyka: Eli & Fur

Wsparcie muzyczne: Butter Music

Mastering: Hesse Studios

Color Grading: Slaughterhouse, Benedikt Hugendubel

Brand Manager: James Barker

SVP Marketingu na Europę: Stefan Petzinger

Produkcja w Japonii: Virgin Earth

O KAYAK 

KAYAK pomaga milionom podróżników na całym świecie pewnie podejmować decyzje dotyczące podróży. Jako światowy lider wśród wyszukiwarek turystycznych KAYAK przeszukuje inne strony i pokazuje informacje potrzebne do znalezienia odpowiednich lotów, hoteli, samochodów na wynajem oraz wczasów. KAYAK jest niezależnie zarządzaną jednostką należącą do Booking Holdings Inc. (NASDAQ: BKNG). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.KAYAK.pl.

Comments

comments

267
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...