Nowa funkcja PAYBACK GO dla uczestników Programu

Informacja Prasowa - 12.11.2020
6

Nowa funkcja PAYBACK GO dla uczestników Programu

Nowa funkcja PAYBACK GO dla uczestników Programu

Aplikacja PAYBACK z nową funkcją PAYBACK GO od listopada jest dostępna dla klientów dwóch największych partnerów Programu: sieci stacji paliw bp oraz sklepów wielkopowierzchniowych Kaufland. Dzięki niej każdy uczestnik Programu, który znajdzie się w pobliżu danej stacji lub sklepu, będzie mógł od razu zapoznać z wszystkimi ofertami od danego partnera.

PAYBACK GO to rozwiązanie oparte na geolokalizacji. Podobnie jak w przypadku innych tego typu usług użytkownik musi wyrazić zgodę na udostępnianie swojej lokalizacji. Dzięki temu, jeśli tylko znajdzie się w promieniu 200 m od stacji bp lub Kauflandu, otworzy aplikację i kliknie w logo partnera, uzyska dostęp do przygotowanych dla niego kuponów i treści związanych wyłącznie z wybraną marką.

Zależy nam, aby zakupy na stacjach bp i w sklepach Kaufland przebiegały szybko i sprawnie, szczególnie teraz – mówi Anna Koksa, Mobile Marketing Specialist z PAYBACK Polska. – Po aktywacji PAYBACK GO wystarczy jedno kliknięcie, aby użytkownicy aplikacji zyskali dostęp do przygotowanych dla nich aktualnych promocji w miejscu, w którym właśnie się znajdują. Dzięki temu oszczędzą nie tylko czas, ale i pieniądze – w postaci punktów do wykorzystania przy okazji kolejnych zakupów. 

– PAYBACK GO to kolejne udogodnienie w darmowej aplikacji PAYBACK. Użytkownicy mają w niej oczywiście dostęp do swojej karty, mogą także sprawdzić aktualny stan swoich punktów. Odwiedzając sklepy Partnerów, warto pamiętać również o funkcji tworzenia listy zakupów, ułatwiającej ich zaplanowanie. Coraz większą popularność zyskują także dostępne w aplikacji gry PAYBACK – dodaje Anna Koksa.

Na wprowadzeniu PAYBACK GO obok uczestników Programu skorzystają także Partnerzy. Nowa funkcjonalność ma na celu przede wszystkim wzmacnianie pozytywnych doświadczeń z markami w aplikacji mobilnej oraz zwiększenie aktywności PAYBACK-owiczów.

PAYBACK GO będzie promowany w Internecie oraz kanałach własnych PAYBACK: w aplikacji i na stronie www.payback.pl. Dodatkowo komunikacja obejmie też nośniki reklamowe na stacjach bp i w sklepach Kaufland. Kreację do kampanii przygotowała agencja Kalicińscy.

Comments

comments

6
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...