Nowa dyrektor marketingu w RTV EURO AGD

Informacja Prasowa - 24.01.2020
57

Nowa dyrektor marketingu w RTV EURO AGD

Z początkiem stycznia Sylwia Kocon objęła stanowisko dyrektor marketingu w RTV EURO AGD i odpowiada za strategię oraz całość działań marketingowych sieci – ATL, BTL, social media, e-mail marketing i CRM.

Sylwia Kocon to marketingowiec z wieloletnim doświadczeniem strategicznym i operacyjnym, rozwijanym zarówno w strukturach międzynarodowych korporacji, jak i w polskich organizacjach. Jej zainteresowania zawodowe to przede wszystkim opracowywanie krótko- i długoterminowych strategii marek, kampanie digitalowe, a także szeroko pojęty marketing konsumencki i aktywacje prosprzedażowe.

 

– Cieszę się, że Sylwia dołączyła do naszego zespołu. Poszukiwaliśmy osoby, która będzie miała duże doświadczenie z wielu rynków, wiedzę merytoryczną, kreatywne podejście do zadań marketingowych oraz chęć poszukiwania nowych kierunków rozwoju dla naszej marki – powiedział Grzegorz Wachowicz, Dyrektor Pionu Handlu i Marketingu w RTV EURO AGD. – Retail jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się branż, w której trzeba żywo reagować na zmieniające się trendy konsumenckie, zmiany technologiczne i nowe wyzwania. A jako lider chcemy wprowadzać innowacyjne rozwiązania, które staną się punktem odniesienia na polskim rynku.

 

Przez ostatnie 2 lata Sylwia Kocon związana była z OSM Piątnica, w której pełniła funkcję dyrektor marketingu. Wcześniej przez 2,5 roku pracowała jako dyrektor marketingu w MILA S.A. (poprzednio Polomarket), a w latach 2011-2014 w Unilever Polska Sp. z o.o. była początkowo Brand Building Director Poland & Baltics for Personal Care, a później Brand Building Director CEE for House Hold Care Category oraz Brand Building Director Poland and Baltics for Home Care.

Sylwia to autorka wielu nagradzanych kampanii reklamowych. Dwukrotnie zdobyła Effie – za kampanię marki Kujawski z pierwszego tłoczenia oraz za kampanię marki Fortuna, a także Cannes Lion za kampanię „Świeża ryba”.

W 2019 r. w konkursie Dyrektor Marketingu Roku otrzymała nagrodę w dwóch kategoriach – Dyrektora Marketingu i Sprzedaży Roku oraz w kategorii branżowej Dyrektor Marketingu Roku: Produkty Żywnościowe.

 

– RTV EURO AGD to lider sprzedaży elektroniki użytkowej. To silna polska marka z 30-letnią tradycją, której klienci ufają – powiedziała Sylwia Kocon, Dyrektor Marketingu w RTV EURO AGD. – Możliwość dołączenia do firmy, która tak dynamicznie rozwijała się przez ostanie 3 dekady, konsekwentnie budując swoją pozycję i wprowadzając unikalne na rynku rozwiązania to dla mnie wyzwanie i przyjemność.

Comments

comments

57
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...