Nowa audycja w Radio Kampus. Cotygodniowe Podsumowanie Internetu. Prowadzi Wojciech Kardyś.

Informacja Prasowa - 19.01.2018
192

Nowa audycja w Radio Kampus. Cotygodniowe Podsumowanie Internetu. Prowadzi Wojciech Kardyś.

Cotygodniowy Przegląd Internetu to audycja poświęcona wydarzeniom, które obiegły Internet w ostatnich 7 dniach. Stworzona została przez Wojciech Kardysia, który wcześniej prowadził pierwszą w Polsce audycję radiową poświęconą w całości influencerom „Radiowe Ask Me Anything”.

W Cotygodniowym Przeglądzie Internetu chciałbym uciec już od wyeksploatowanej formy wywiadów i postawić na dyskusję, która w moich oczach jest o wiele ciekawsza. Czasem poplotkujemy, a czasem podebatujemy nad poważnym problemem. Jedno mogę obiecać, co by się nie działo, humoru nie zabraknie – zapewnia Wojtek Kardyś.

Program poświęcony jest szeroko rozumianej tematyce Internetu, do którego jako komentatorzy, będą zapraszani blogerzy, youtuberzy, eksperci i inne osobistości ze świata digitalowego. Audycję wyróżni się na tle innych, sposobem dystrybucji. Będzie emitowana w każdą sobotę, o godzinie 13:00, na żywo zarówno na fanpage’u Radia Kampus jak i w samym radiu. Każdy odcinek będzie również udostępniany na YouTubie. Audycja będzie trwała około 50 minut.

Ta nowatorska propozycja audycji jest możliwa dzięki zakupieniu najnowszego sprzętu audiowizualnego do studia Radia Kampus.

Gośćmi pierwszego odcinka będą Adam Drzewicki z kanału Matura to Bzdura oraz Maciek Budzich z bloga mediafun.pl

Pierwszy odcinek emitowany zostanie w sobotę o godzinie 13:00 w Radiu Kampus oraz na fanpage’u radia.

 

Comments

comments

192
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...