Social media ninja są w Warszawie!

Redakcja PR - 11.05.2016
15

Czwartkowe spotkania social media mają już 5 lat!

Czwartki Social Media to spotkania integrujące szeroko pojętą branżę social media. Mają na celu budowanie nowych relacji, dzielenie się wiedzą. To przy okazji dobra zabawa. Nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Jeśli dopiero zaczynacie (ale już wiecie mniej więcej, co w trawie piszczy) i chcecie poznać nowych ludzi, posłuchać ciekawych osób, to miejsce dla Was. Nie musicie przy tym wydawać majątku (tak jak przy szkoleniach), a dawka wiedzy jest gwarantowana. Uwaga! Social media ninja są w Warszawie!

W idei czwartkowych spotkań chodzi o to,  by wymieniać się doświadczeniem, poznawać nowych ludzi i czerpać wiedzę! W tym roku mija  5 lat od powstania inicjatywy, będziemy gościć więc ,,starych wyjadaczy” z ogromną pasją i zaangażowaniem. Jeśli jesteście jeszcze mało zaawansowani w meandrach mediów społecznościowych, nie przejmujcie się. Każda nowa osoba jest cenna. To nie jest typowa formuła, jaką spotyka się na wykładach, szkoleniach, warsztatach. Jest tu po prostu dużo mniej formalnie. 

Czwartki Social Media są dla pasjonatów! Spotykają się tu osoby, które są na różnym stopniu zaawansowania i wtajemniczenia. Studenci, freelencerzy, juniorzy, seniorzy, a nawet ciekawscy. Wymiana doświadczeń to największy plus tego typu spotkań, bo nie kończą się po ostatniej prezentacji.

Zachęceni? W przyszły czwartek widzimy się na Żurawiej o 18:30, a już od 18:00 jest integracja. Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia. Kto będzie?

 

Comments

comments

15
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...