Niezwykły gest Galerii Młociny – centrum handlowe przekazało tonę karmy dla czworonogów zamieszkujących podwarszawskie schroniska!

Informacja Prasowa - 22.09.2021
190

Niezwykły gest Galerii Młociny – centrum handlowe przekazało tonę karmy dla czworonogów zamieszkujących podwarszawskie schroniska!

Działania Galerii Młociny, która regularnie angażuje się w inicjatywy mające na celu niesienie pomocy potrzebującym, od miesięcy spotykają się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Warszawy. Tym razem centrum handlowe poinformowało o kolejnym, niezwykłym geście. Obiekt zorganizował zbiórkę darów, w ramach której odwiedzający przekazali aż tonę karmy dla czworonogów przebywających w podwarszawskich schroniskach! Ponadto zebrano również koce, zabawki oraz preparaty na kleszcze.

Wakacje w Galerii Młociny pełne były inicjatyw mających na celu wsparcie potrzebujących. Obiekt nie zapomniał również o zwierzętach, które podczas każdego lata często zostają porzucane z powodu licznych wyjazdów swoich opiekunów. To okres szczególnie trudny dla schronisk, które mierzą się z brakiem funduszy na zakup artykułów niezbędnych dla przybywających czworonogów takich jak karmy, koce oraz preparaty na kleszcze. By dołożyć swoją cegiełkę i choć odrobinę odmienić los naszych braci mniejszych, Galeria Młociny zorganizowała wyjątkową wystawę fotografii Doroty Majcher przedstawiającą psy czekające na adopcję w Schronisku dla Zwierząt w Korabiewicach. Następnie w ramach współpracy z osobami, które zaadoptowały swoje pupile w Schronisku na Paluchu, zaprezentowano zdjęcia ukazujące poruszające serca metamorfozy „adopciaków”. Inicjatywom zachęcającym do odpowiedzialnej i przemyślanej adopcji towarzyszyła zbiórka darów, które przedstawiciele Galerii Młociny osobiście zawieźli do Schroniska dla Zwierząt w Celestynowie, Korabiewicach oraz na Paluchu. Obiekt właśnie poinformował, że klientom udało się zebrać aż tonę karmy!

– Organizacja akcji, zbiórka karmy i akcesoriów oraz późniejsze pakowanie darów były zdecydowanie najłatwiejszą częścią zadania. Dużo trudniejsze okazało się odwiedzenie trzech schronisk, poznanie mieszkających tam zwierzaków i powrót do Warszawy bez łez w oczach. Wiemy, że nie zmienimy całego świata, ale dzięki naszym wspaniałym klientom, którzy przez 1,5 miesiąca podarowali dla bezdomnych zwierzaków tonę karmy oraz niezliczoną ilość akcesoriów, mogliśmy w pewnym stopniu przyczynić się do poprawy warunków życia naszych czworonożnych przyjaciół. Podsumowując całą akcję, mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć jedno: nie kupuj – adoptuj! Schroniska są pełne wspaniałych zwierząt, które potrzebują równie wspaniałych domów – mówi Katarzyna Łobejko, Office Manager Galerii Młociny, koordynatorka inicjatyw mających na celu wsparcie schronisk dla zwierząt z województwa mazowieckiego.

Galeria Młociny nie zwalnia tempa i już zapowiada kolejne inicjatywy mające na celu niesienie pomocy potrzebującym. Obiekt dokłada wszelkich starań, by kojarzyć się mieszkańcom Warszawy nie tylko z bogatą ofertą zakupową, ale i miejscem życia społecznego, zaangażowanym w działania mające na celu wsparcie potrzebujących. Centrum handlowe zachęca do kontaktu wszystkich tych, którzy pragną dołożyć swoją cegiełkę do prospołecznych inicjatyw i wspólnie zmieniać świat na lepsze!

Więcej informacji na temat Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

Unikalny dobór najemców, największa strefa gastronomiczno-rozrywkowa w Polsce i nowatorsko zaprojektowane wnętrza czynią Galerię Młociny wyjątkową destynacją na handlowej mapie Warszawy. Ten wielofunkcyjny obiekt usytuowany na Bielanach, w pobliżu węzła komunikacyjnego obsługującego 24 miliony pasażerów rocznie, oferuje 85 000 mkw. powierzchni handlowej, która mieści ponad 200 sklepów i blisko 50 restauracji oraz kawiarni. Jest to też miejsce debiutu wielu marek modowych i konceptów gastronomicznych na rynku polskim.

Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście do projektowania miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Hala Hutnik to bogata oferta gastronomiczna obejmująca zarówno znane, sieciowe restauracje, jak i lokalne i unikatowe koncepty. Architekci z renomowanego studia Broadway Malyan przenieśli na Bielany atmosferę przytulnych knajpek, ulicznej kuchni i swobodnego jedzenia na mieście, a także posiłków na świeżym powietrzu, wśród zieleni. To pierwszy tego typu koncept w Polsce. Ofertę Galerii Młociny uzupełniają wielosalowe kino wyposażone w fotele VIP, dwupoziomowy klub fitness Zdrofit, kręgielnia, centrum medyczne i miejsca zabaw dla dzieci.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza zarządza nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiadała za proces deweloperski i najem.

Comments

comments

190
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...