Niewińska, Stępniak i Melon z nowymi rolami w Polsat Media

Informacja Prasowa - 25.03.2019
19

Niewińska, Stępniak i Melon z nowymi rolami w Polsat Media

Niewińska, Stępniak i Melon z nowymi rolami w Polsat Media

 Od 1 kwietnia 2019 roku Magdalena Niewińska obejmie stanowisko sales directora, Marcin Stępniak obejmie stanowisko business process directora, a Paweł Melon obejmie stanowisko product development directora. To nowe stanowiska w strukturze biura reklamy.

Magdalena Niewińska będzie odpowiedzialna za całość sprzedaży produktów z oferty Polsat Media. Kluczowe kompetencje Niewińskiej na nowym stanowisku obejmą negocjacje kontraktów reklamowych oraz bieżącą współpracę z domami mediowymi i klientami bezpośrednimi.  W związku ze zmianami od początku kwietnia Niewińskiej będą podlegać wszystkie zespoły multiscreen w Polsat Media.

Marcin Stępniak obejmie nowoutworzone stanowisko business process directora  i będzie zarządzał zespołami odpowiedzialnymi za optymalizacje procesów sprzedaży oraz efektywne wykorzystanie zasobów reklamowych.

Paweł Melon obejmie stanowisko product development directora i będzie odpowiedzialny za kompleksowe przygotowanie oferty Polsat Media, stworzenie nowych oraz rozwój istniejących narzędzi, a także wsparcie merytoryczne dla działów multiscreen.

Magdalena Niewińska zajmowała dotychczas stanowisko client service directora i była odpowiedzialna za współpracę z domami mediowymi wchodzącymi w skład Publicis Media, Havas Media oraz Dentsu Aegis Network. Z Polsat Media jest związana od 1999 roku.

Marcin Stępniak zajmował dotychczas stanowisko client service directora i był odpowiedzialny za współpracę z domami mediowymi wchodzącymi w skład GroupM, m.in. Mediacom, Wavemaker, Mindshare. Z Polsat Media jest związany od 2001 roku.

Paweł Melon zajmował dotychczas stanowisko client service directora i był odpowiedzialny za współpracę z domami mediowymi wchodzącymi w skład Grupy OMD, Media Direction, IPG Mediabrands oraz MullenLowe. Z Polsat Media jest związany od 2005 roku.

Cała trójka będzie raportować bezpośrednio do Stanisława Janowskiego, managing directora Polsat Media.

Comments

comments

19
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...